لیست قیمت لوله پوش فیت

همیشه وقتی صحبت از خرابی سیستم های داخلی ساختمان به میان می آید ذهن مان ناخودآگاه به سمت خرابی سیستم های لوله کشی می رود و اغلب مواقع هم حدس مان درست است. سیستم های لوله کشی ساختمان ها یکی از مهمترین و حساس ترین سیستم های داخلی به حساب می آیند که احتمال خرابی آن ها کم نیست. در ادامه در مورد لوله پوش فیت و اتصالات آن صحبت خواهیم کرد.

به همین دلیل باید حساسیت بالایی روی اجرای درست و اصولی این سیستم داشت. اغلب مواقع خرابی سیستم های لوله کشی می تواند ساکنین خانه را با چالش های خسته کننده مواجه کند. بیراه نیست که بسیاری از متخصصین و تکنسین های حرفه ای و کار بلد، سیستم لوله کشی منازل را قلب تپنده ساختمان می دانند. 

لیست قیمت روز لوله و اتصالات پوش فیت برندهای بزرگ ایران

برای اطلاع از قیمت روز لوله و اتصالات پوش فیت هر برند، بر روی تصویر برندها کلیک کنید.

لوله پوش فیت و اتصالات پوش فیت چیست؟

اینکه چه نوع لوله ای برای سیستم فاضلاب منازل و ساختمان ها انتخاب شود می تواند تصمیمی بسیار حساس و البته تاثیر گذار روی ارزش نهایی ساختمان باشد. چرا که یک خرابی کوچک در سیستم لوله کشی می تواند سال ها اثرات منفی خود را در ساختمان نشان دهد بنابراین سازندگان باید بهترین سیستم را شناسایی کنند و اتصالات با کیفیتی را در ساخت سازه های جدید به کار ببرند تا هم مهارت خود را در اجرای درست این سیستم به رخ بکشند و هم ساکنین را برای سال های سال از شر خرابی سیستم های لوله کشی در امان نگاه دارند. از ارزش ساختمان هم غافل نشویم که به شدت از اجرای صحیح سیستم لوله کشی تاثیر می پذیرد.

لوله و اتصالات پوش فیت به دلیل بهره مندی از اورینگ یک انتخاب هوشمندانه برای متصل شدن به سایر لوله ها و اتصالات می باشد. بنابراین می توانید خیالی راحت از بابت کیفیت اتصالات داشته باشید. این لوله ها و اتصالات از جنس پلی پروپیلن می باشند که متریالی مقاوم در برابر ضربه، فشار و نوسانات دمایی بوده و دارای استحکام و دوام خوبی در گذر زمان می باشد. با استفاده از لوله و اتصالات پوش فیت می توان سیستم لوله کشی ساختمان را بدون محدودیت اجرا نمود.

 

خرید لوله پوش فیت ارزان

انواع مختلفی از سیستم های لوله کشی پوش فیت وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. علی الحساب تا اینجای کار بدانید که این سیستم ها به دو نوع پوش فیت معمولی و پوش فیت سایلنت یا بی صدا دسته بندی می شوند و دارای سایزبندی های گوناگونی هستند. بنابراین در انتخاب نوع اتصالات پوش فیت باید به نوع آن نیز دقت داشت.

قیمت روز انواع لوله پوش فیت

بازار اتصالات و لوله های پوش فیت تحت جو سمی و رقابتی قرار نگرفته و عمده تولیدات این بازار دارای کیفیت بالایی هستند بنابراین برای دستیابی به کیفیت برتر لزوما نیاز به خرید برندهای گران قیمت خارجی نیست و می توان با هزینه ای معقول محصولی با کیفیت را خریداری نمود. 

 

سیستم های لوله کسی و اتصالات پوش فیت را مزیت های این سیستم است که محبوب و معروف نموده. تمایل عجیب سازندگان و متخصصین حرفه لوله کشی به استفاده از اتصالات پوش فیت را می توان در عمر بالای این اتصالات، وزن سبک آن ها، نصب سریع و آسان، عدم نیاز به هر نوع چسب اتصال دهنده و یا جوشکاری دانست.

از طرفی لوله و اتصالات پوش فیت دارای تنوع بالایی هستند. این لوله ها دارای سایزبندهای مختلف با زوایای گوناگون جهت تعبیه در بخش زانویی بوده و تنوع قیمت در بین آن ها بالاست. بنابراین دست سازندگان نیز در ساخت پروژه های با کیفیت و استاندارد با هر میزان بودجه ای باز خواهد بود. لوله پوش فیت

اگر دنبال صرفه اقتصادی بیشتری هستید می توانید سراغ خرید لوله و اتصالات پی وی سی بروید با این حال باید بدانید که این نوع اتصالات نیاز به چسب و جوشکاری دارند. سیاست گذاری های سازندگان در بودجه بندی و در پیش گرفتن تصمیمات تخصصی برای ساخت سازه می تواند متفاوت باشد.

بنابراین انتخاب لوله های پی وی سی یا پوش فیت نمی تواند نشان از برتری یک نوع بر نوع دیگر باشد. اما اگر یک کاوش دقیق و حرفه ای در بازار داشته باشید متوجه خواهید شد که این روزها اغلب تولیدکنندگان رو به تولید اتصالات با کیفیت پوش فیت آورده اند چرا که به خوبی فهمیده اند که برگ برنده در دستان آن تولیدکننده ای ست که بتواند با قیمت معقول و منطقی با کیفیت ترین محصول را ارائه دهد.

استاپر نیوفلکس

انشعاب دوبل ۶۷ درجه نیوفلکس

۲۱۰,۳۷۵ تومان

اورینگ نیوپایپ

۱,۵۷۳ تومان

بالاتنه شیر فلکه آذین لوله

۵۵,۷۹۸ تومان

بست آویز لوله نیوفلکس

۴۶,۵۳۰ تومان

بست رایزر نیوفکس

۳۸,۷۰۹ تومان

بست لوله آذین

۸۵۰ تومان

بوشن آذین لوله

۲,۶۷۱ تومان

بوشن پرسی نیوپایپ

۱۲۲,۲۵۴ تومان

بوشن تبدل پرسی نیوپایپ

۱۴۱,۸۵۶ تومان

بوشن تبدیل آذین لوله

۲,۴۲۰ تومان

بوشن تبدیل پرسی

سازندگانی که قصد دارند ارزش سازه را تا حد امکان افزایش دهند و ارزش افزوده نهایی را به حد اعلا برسانند بی شک دست به خرید لوله و اتصالات پوش فیت با کیفیت بالا می زنند. برندهای سوپردرین و پلی ران با کیفیت ترین برندهای بازار هستند. با این حال می توانید با خرید برندهایی چون یزد بسپار، یزد پوش فیت، پلیمر گلپایگان و نیک بسپار صرفه اقتصادی خوبی را برای خود رقم بزنید. شما می توانید برای خرید انواع لوله و اتصالات پوش فیت از لوله بازار اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایید. کارشناسان ما در این مجموعه آماده ارائه مشاوره فنی و تخصصی در این حوزه به شما عزیزان می باشند.

آشنایی با انواع لوله پوش فیت

این روزها بسیاری از افراد از کیفیت پایین ساخت و سازها ناراضی اند. هر روز یک مشکل وچالش جدید در ساختمان نمود پیدا می کند و امان ساکنین خانه را می برد. خرابی های متعدد به ویژه در زیر ساخت های یک سازه می تواند ساکنین را برای مدت ها با هزینه های سرسام آور درگیر کند. لوله و اتصالات پوش فیت یکی از مطلوب ترین انتخاب هایی ست که می توان برای سیستم لوله کشی فاضلاب انتخاب کرد.

این اتصالات دارای انواع مختلفی می باشد و از کیفیت و دوام عالی برخوردار است. سازندگانی که دارای وجدان کاری بالا هستند و می خواهند مهارت و اعتبار خود را با سازه های با کیفیت به رخ بکشند بی شک در انتخاب و اجرای سیستم لوله کشی دقت بالایی به خرج می دهند چرا که این سیستم به عنوان قلب سازه شناخته می شود و عدم خرابی و نقص در آن می تواند نشان از با کیفیت بودن سیستم لوله کشی داشته باشد.

آشنایی با انواع اتصالات پوش فیت

این روزها با پیشرفت صنعت و تکنولوژی های مختلف ساخت و تولید، هر روز محصولاتی جدید به بازار عرضه می شود. بنابراین دست سازندگان در انتخاب انواع سیستم های لوله و اتصالات باز است اما آنچه که این فضا را رقابتی می کند وجود محصولاتی با کیفیت همچون لوله و اتصالات پوش فیت می باشد که توان رقابت با بهترین محصولات بازار را دارد.

  • انواع لوله های معمولی و سایلنت پوش فیت

همانطور که گفته شد انواع لوله و اتصالات پوش فیت را می توان در دو دسته بندی معمولی و بی صدا یا سایلنت قرار داد. شما می توانید بر اساس نیازهای پروژه تان اقدام به خرید یکی از این دو نوع لوله و اتصالات پوش فیت نمایید.

  • لوله ها و اتصالات یک سر سوکت و دو سر سوکت پوش فیت

انواع لوله ها و اتصالات پوش فیت دارای سایزبندی های مختلفی هستند. این سایزبندی در لوله های یک سر سوکت و لوله های دو سر سوکت متفاوت می باشد. لوله های یک سر سوکت پوش فیت را می توان در سایزبندی های ۴۰، ۵۰، ۶۳ ،۷۵، ۹۰، ۱۱۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ میلیمتر خریداری نمود. این لوله ها در طول های مختلف به فروش می رسند. از طول ۱۵۰ سانتیمر، ۳۰۰ سانتیمر، ۵۰۰ سانتیمر تا طول ۱ متر و ۲ متر و ۳ متر می توان اقدام به خرید لوله پوش فیت یک سر سوکت نمود.

در مورد لوله های پوش فیت دو سر سوکت نیز این تنوع وجود دارد با این تفاوت که این لوله ها دارای طول محدودتری می باشند. لوله های دو سر سوکت پوش فیت را می توان در طول های نیم متر، ۱ متر، ۲ متر و ۳ متر خریداری کرد. با این حال ممکن است برخی از کارخانه های سازنده با توجه به نیازهای پروژه شما اقدام به تولید لوله و اتصالات سفارشی نیز نماید.

  • زانویی و سه راه پوش فیت

زانویی های پوش فیت نیز در اندازه های مختلف در بازار موجود می باشد. این زانویی ها در قطرها و درجه بندی های مختلف قابل خریداری هستند. این زانویی ها دارای درجه بندی های ۹۰ درجه، ۳۰ درجه، ۴۵ درجه و ۶۷ درجه می باشند. سه راه تبدیل های پوش فیت اما همگی دارای درجه بندی های ۹۰ درجه و ۴۵ درجه هستند و در قطرهای ۴۰، ۵۰، ۶۳، ۷۵، ۹۰، ۱۱۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ میلیمتر به تولید می رسند.

  • انواع اتصالات پوش فیت

انواع مختلفی از اتصالات پوش فیت با سایزبندهای مختلف وجود دارد که از جمله آن ها می توان به تبدیل پوش فیت، سه راه بازدید پوش فیت، سیفون با الملک کوتاه و بلند پوش فیت، عصایی پشت بام پوش فیت، درپوش تست پوش فیت، دریچه بازدید پوش فیت، رابط و بوشن لوله پوش فیت و چهار راه لوله فاضلاب پوش فیت اشاره کرد که دارای درجه بندی و سایزبندی های مختلف هستند.

لوله های پوش فیت اغلب در رنگ های طوسی، سفید، سیاه و نارنجی موجود هستند و دارای استاندارد EN 1329-1 و ISO 9119-1 هستند.

کاربردهای لوله پوش فیت

سال های سال است که انواع لوله ها در سیستم های فاضلاب و لوله کشی سازه ها مورد استفاده هستند. از لوله های سمانی گرفته تا لوله های فلزی و فولادی. اما چند سالی می شود که بازار لوله های پلیمری حسابی داغ و پر مخاطب شده است. لوله های پی وی سی اولین لوله ها و اتصالاتی بودند که نقش خود را به شکلی تاثیر گذار در این سیستم ایفا نمودند اما آنچه که این روزها نامش بیشتر از هر چیز دیگری در بازار فروش لوله و اتصالات به گوش می خورد لوله و اتصالات پوش فیت است.

بنابراین می توان حدس زد که سیستم جدیدی از لوله و اتصالات پا به میدان گذاشته و توانسته با کاربردهای خود رقیب قبلی یعنی لوله ها و اتصالات پی وی سی را از میدان به در کند. این لوله ها و اتصالات حرف های زیادی برای گفتن دارند و این را می توان از کاربردهای مختلف این لوله ها متوجه شود.

کاربردهای اتصالات پوش فیت

مهم ترین کاربرد لوله و اتصالات پوش فیت در سیستم فاضلاب و لوله کشی ساختمان می باشد. اتصال سوکتی این نوع لوله ها موجب شده آب بندی آن ها با ضریب اطمینان بالایی صورت پذیرد و آثاری از نشتی و ترکیدگی در سیستم لوله کشی رویت نشود. لوله پوش فیت را با نام هایی چون لوله اورینگی، لوله فاضلابی، لوله یک سر سوکت و لوله سه لایه نیز می شناسند. مقاومت بالای لوله های پوش فیت در برابر شکنندگی و ضربه موجب شده تا آن ها کاربرد وسیعی در سیستم فاضلاب ساختمان داشته باشند. نه تنها در سیستم انتقال فاضلاب ساختمان بلکه در هر نوع سیستم انتقال فاضلابی می توان از لوله ها و اتصالات پوش فیت استفاده کرد

لوله پوش فیت معمولی به اندازه لوله پوش فیت سایلنت عایق صدا نیست به همین دلیل کاربرد آن در ساختمان سازی و اجرای سیستم لوله کشی فاضلاب کمتر است. در ساختار لوله های پوش فیت سایلنت از کامپاند استفاده می شود که ترکیبی از پلیمر و نوعی پودر می باشد. بدین شکل ساختار پلیمر تقویت می شود. وجود این عایق در لایه داخلی لوله های پوش فیت موجب خواهد شد تا صدای سیالات داخل لوله ها به محیط بیرون انتشار پیدا نکند و به همین دلیل از آن ها در سیستم فاضلاب و لوله کشی ساختمان ها استفاده می شود.

قیمت لوله پوش فیت

از جمله بزرگترین اشتباهاتی که گاها سازندگان مرتکب آن می شوند صرفه جویی در هزینه های ساخت سازه به بدترین و غلط ترین روش ممکن است. آن ها گاهی اوقات برای کم کردن هزینه های ساخت پروژه اقدام به استفاده از لوله و اتصالات درجه چندم می نمایند و دلیل و برهان شان هم این است که سیستم لوله کشی دیده نمی شود بنابراین می توان هر نوع متریال درجه چندمی را برای آن استفاده کرد. غافل از اینکه د اغلب مواقع هزینه تعمیرات سیستم لوله کشی ساختمان تا ده ها برابر هزینه صرفه جویی اولیه برای شما آب می خورد. بنابراین در خرید لوله و اتصالات واژه صرفه جویی معنایی ندارد.

لوله و اتصالات پوش فیت شاید ارزان ترین اتصالات بازار نباشد اما می توان از بابت کیفیت و ضریب اطمینان بالای آن آسوده خاطر بود. این لوله ها و اتصالات دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند و اگر اقدام به خرید بهترین برندهای این محصول نمایید بی شک از انتخاب تان پشیمان نخواهید شد. خرید لوله و اتصالات پوش فیت را نه به چشم یک هزینه بلکه به چشم یک سرمایه گذاری در ساختمان نگاه کنید چرا که هم از هزینه های بی مورد تعمیرات جلوگیری می کند و هم ارزش نهایی سازه را بالا خواهد برد.

قیمت لوله پوش فیت به نوع لوله و اتصالات بستگی دارد. همانطور که گفته شد این لوله ها دارای دو نوع معمولی و بی صدا هستند.از طرفی تنوع بالایی در این اتصالات وجود دارد که موجب تنوع در قیمت آن ها شده است. تنوع در سایز، طول لوله، درجه بندی و نوع اتصالات به تنوع هر چه بیشتر قیمت در این بازار دامن زده است.

قیمت اتصالات پوش فیت

لازم به ذکر است که تعداد بست های مورد نیاز برای مهار کردن لوله های پوش فیت بیشتر از لوله های پی وی سی می باشد بنابراین به همان نسبت هزینه بیشتری را باید برای خرید لوله های پوش فیت پرداخت نمود. این در حالی ست که شما هزینه ای برای خرید چسب و یا هزینه ای برای جوشکاری پرداخت نمی کنید. بنابراین می توان به نوعی تعادل را در قیمت لوله و اتصالات پوش فیت دید.

هزینه هایی چون هزینه نصب و نگهداری، کیفیت مواد اولیه سازنده لوله و اتصالات پوش فیت و برند این اتصالات در قیمت تمام شده آن ها بسیار موثر می باشد. برندهای مختلفی در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پوش فیت فعال هستند که هر کدام سیاست گذاری خاص خود را در تعیین قیمت لوله و اتصالات پوش فیت دارند. برخی از برندها دارای قیمت بیشتر و برخی دیگر قیمت گذاری های اقتصادی تری دارند. بنابراین قیمت لوله و اتصالات پوش فیت به برند انتخابی شما نیز بستگی دارد.

توصیه می کنیم که برای اطلاع از قیمت دقیق لوله و اتصالات پوش فیت با کارشناسان لوله بازار تماس حاصل نمایید و اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایید. قیمت اتصالات پوش فیت به دلیل نوسانات بازار و شرایط اقتصادی و تورم های موجود ممکن است دستخوش نوسان شود بنابراین برا استعلام قیمت روز لوله و اتصالات پوش فیت می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید تا از قیمت دقیقی این اتصالات مطلع شوید. کارشناسان خبره در مجموعه لوله بازار به پشتوانه سال ها تجربه و مهارت در این حوزه شما را در راستای بهترین انتخاب یاری خواهند کرد.

مزایای استفاده از لوله پوش فیت

اگر کمی در بازار فروش لوله و اتصالات گردش کنید متوجه خواهید شد که نام برخی از انواع لوله ها و اتصالات بیش از انواع دیگر به گوش می خورد. یکی از آن ها لوله و اتصالات پوش فیت می باشد. اغلب فروشندگان در لیست توصیه های خود به خریداران این نوع از لوله و اتصالات را پیشنهاد می دهند و دلیل آن مزیت هایی است که لوله و اتصالات پوش فیت با خود به همراه دارد. در این بخش قصد داریم مزیت های استفاده از لوله و اتصالات پوش فیت را مورد بررسی قرار دهیم بنابراین ما را همراهی کنید.

  • عدم نیاز به چسب و جوشکاری برای ایجاد اتصالات

اگر کمی دایره واژگان تان قوی باشد و به معنای پوش فیت دقت کنید متوجه می شوید که یکی از مزیت های اصلی و برتر این لوله ها و اتصالات در معنای این واژه نهفته است. پوش فیت به معنای چفت و بست شدن توسط فشار است. این در واقع همان مزیت برتر و پر رنگی می باشد که لوله و اتصالات پوش فیت را از سایر اتصالات مجزا نموده است. لوله و اتصالات پوش فیت برای چفت شدن نیازی به چسب و جوشکاری ندارند و می توان آن ها را به سادگی با استفاده از نیروی فشاری چفت نمود.

مزایای استفاده از اتصالات پوش فیت

این اتصالات به قدری قوی و جدایی نا پذیر هستند که از بابت عدم باز شدن آن ها می توانید خیالی کاملا آسوده داشته باشید. این مزیت لوله های پوش فیت باعث شده تا سازندگانی که به دنبال ضریب اطمینان بالا در ساخت سازه های ساختمانی نوین هستند سراغ از اتصالات پوش فیت بگیرند. نشتی دادن، سوراخ شدن، پوسیدگی، ترک برداشتن و باز شدن اتصالات در لوله ها و اتصالات پوش فیت بی معناست. این لوله ها دارای یک اورینگ هستند که در واقع نقش اتصال دهنده را بازی می کند. این اورینگ ها باعث شده اند تا برای اتصال دادن لوله ها هیچ نیازی به چسب و جوش سرد وجود نداشته باشند.

  • مقاومت و دوام بالا در برابر نور خورشید

از مزیت های دیگر لوله و اتصالات پوش فیت می توان به مقاومت و دوام بالای آن ها در برابر اشعه یو وی اشاره کرد. این همان نقطه ضعفی ست که در لوله های پولیکا به چشم می خورد و سازندگان در صدد رفع آن در لوله و اتصالات پوش فیت بوده اند. بنابراین در اثر مواجهه مستقیم این لوله ها و اتصالات در برابر نور خورشید اثری از افت کفیت در آن ها دیده نخواهد شد.

  • مقاومت بالا در برابر حریق و آتش سوزی

از دیگر مزیت های لوله و اتصالات پوش فیت می توان به مقاومت بالای این لوله ها در برابر حریق و آتش سوزی اشاره کرد. این لوله ها دارای خاصیت مهار کنندگی آتش هستند و چنانچه دچار حریق شوند می توانند شعله های آتش را مهار کنند بنابراین در برابر آتش سوزی هیچ آسیبی متوجه آن ها نخواهد بود.

  • تنوع بالا در سایزبندی و ساختار فیزیکی

لوله ها و اتصالات پوش فیت دارای تنوع بالایی در سایزبندی و ساختار فیزیکی هستند. این لوله ها در انواع زوایا و سایزبندی از لحاظ قطر در بازار موجود می باشند و از طرفی دارای دو نوع معمولی و سایلنت هستند. بنابراین تنوع بسیار بالایی از لوله و اتصالات پوش فیت در بازار وجود دارد. نکته مهمی که در ارتباط با لوله و اتصالات پوش فیت وجود دارد این است که می توان آن ها را در کنار لوله های چدنی و فلزی استفاده کرد. بنابراین اگر سازندگان قصد داشته باشند برای تعدیل هزینه ها از سایر انواع لوله ها و اتصالات در کنار لوله های پوش فیت استفاده کنند این امکان برای آن ها وجود دارد.

  • احتمال نشتی نزدیک به صفر

مهمترین دغدغه سازندگان و بزرگترین دردسری که ساکنین یک خانه همواره با آن درگیر هستند نشتی دادن لوله های ساختمان می باشد. این موضوع به دلیل تحلیل رفتن جوشکاری های صورت گرفته در سیستم لوله کشی و از بین رفتن اثر چسب های اتصال دهنده می باشد. این در حالی ست که در لوله ها و اتصالات پوش فیت به دلیل بهره مندی از اورینگ خبری از اتصال و جوشکاری نیست و می توان به راحتی اقدام به چفت کردن لوله ها بدون نیاز به چسب و جوشکاری نمود. بنابراین احتمال نشتی دادن سیستم لوله کشی و فاضلاب با پوش فیت به صفر خواهد رسید.

  • عدم رسوب بستن در فضای داخلی لوله ها و اتصالات پوش فیت

رسوب بستن داخل لوله های فاضلاب همیشه یکی از دغدغه ها و مسائل مهمی ست که سازندگان را درگیر می کند. این موضوع می تواند موجب کاهش سطح عملکرد سیستم آب و فاضلاب ساختمان شود. خوشبخاتانه لوله و اتصالات پوش فیت دارای سطح داخلی صیقلی بوده و اجازه رسوب بستن را به مواد رسوب زا نمی دهد. بنابراین خبری از گرفتگی لوله ها و گاها ترکیدن و خرابی هایی از این دست در لوله ها و اتصالات پوش فیت وجود ندارد.

نکته مهمی که در خرید لوله و اتصالات پوش فیت و به کار گیری آن ها در سیستم لوله کشی و فاضلاب سازه باید به آن دقت نمود ایمنی لوله ها و اتصالات در اثر برخورد ضربه می باشد. بنابراین باید به هنگام اجرای این اتصالات به کیفیت بالای نصب آن دقت نمود. استحکام نصب باید به قدری باشد که به هنگام بروز زلزله و تکان های شدید به سازه این اتصالات از هم باز نشود.

مزایای خرید اینترنتی لوله پوش فیت

اگر در حوزه ساخت و ساز دستی بر آتش دارید بنابراین طبیعی ست که دغدغه تان ارائه پروژه های با کیفیت اما مقرون به صرفه باشد. اغلب سازندگان تمایل دارند تا با ارائه پروژه های ساختمانی استاندارد و اصولی نامی نیک از خود به جای بگذارند و به اعتبار خود بدین واسطه اضافه کنند. کافی ست به دلیل استفاده از متریال های بی کیفیت، همکاری با تامین کنندگان نامعتبر و یا بی توجهی در امر ساخت یک ساختمان نام بدی از خود به جای بگذارید. طبیعتا امکان دریافت پروژه های سطح بالا و بهتر را از خود سلب خواهید کرد.

اگر می خواهید اعتبار خود را در بازار ساخت و ساز افزون کنید و به ساخت پروژه های با کیفیت معروف شوید باید از محصولات و متریال های اولیه درجه یک و استاندارد استفاده کنید. یکی از حساس ترین بخش های هر ساختمان سیستم لوله کشی آن می باشد که به زعم بسیاری از متخصصین قلب سازه شناخته می شود. کافی ست یک نقص یا ایراد در این سیستم وجود داشته باشد تا سال های سال ساکنین خانه را درگیر خود کند.

اجرای یک سیستم لوله کشی و فاضلاب بی نقص و با کیفیت می تواند بهترین امضای شما باشد که پای کارهای خود ثبت می کنید. لوله ها و اتصالات زیادی در بازار موجود هستند که می توان از آن ها در سیستم لوله کشی و فاضلاب استفاده کرد اما به جرئت می توان گفت که هیچ نوع اتصالی تا کنون نتوانسته جا پای اتصالات پوش فیت بگذارد. این اتصالات به ضربه بسیار مقاوم هستند،

وزن سبکی دارند، در برابر نور خورشید مقاوم اند، عایق صدا می باشند و مهمتر از همه به جوشکاری و چسب نیازی ندارند. خرید اینترنتی لوله و اتصالات پوش فیت از لوله بازار این امکان را به شما می دهد تا با بهترین برندهای تولیدی آشنا شوید و با قیمت اقتصادی اقدام به خرید با کیفیت ترین لوله و اتصالات بازار نمایید.

مزایای خرید اینترنتی اتصالات پوش فیت

حفظ اعتبار در بازاری که یک قدم اشتباه می تواند اعتبار شما را زیر سوال ببرد کار چندان ساده ای نیست. ما در لوله بازار به شما کمک می کنیم تا بتوانید با کیفیت ترین و بهترین اتصالات و لوله های پوش فیت را برای اجرای پروژه های لوله کشی و فاضلاب خریداری کنید. بهره مندی از تجربه، تخصص و دانش مشاورین حرفه ای در لوله بازار این امکان را به شما می دهد تا متناسب با نیازهای پروژه تان بهترین انتخاب را داشته باشید. لوله و اتصالات پوش فیت دارای تنوع بالایی می باشند و به همین دلیل بسیار مهم است در انتخاب قطر، درجه بندی، نوع و ابعاد و برند آن دقت بالایی به خرج دهید.

بهره مندی از پشتیبانی بعد از خرید و امکان تست هفت روزه کالا از مزیت های خرید اینترنتی لوله پوش فیت از لوله بازار می باشد. شما علاوه بر دریافت مشاوره فنی رایگان می توانید از ضمانت اصالت کالا بهره مند شوید. دسترسی سریع و آسان به بهترین و با کیفیت ترین اتصالات پوش فیت در هر کجای ایران با لوله بازار برای شما مهیا شده است. استفاده از شیوه های حمل و نقل اصولی و ارسال سریع کالا در کمترین زمان ممکن این امکان را به شما خواهد داد تا محصول مورد نظرتان را سریعا تحویل بگیرید و کوچکترین اخلالی در زمانبندی پروژه تان ایجاد نشود. هدف ما در لوله بازار بالا بردن سطح کیفی پروژه های اجرایی و ایجاد ایمنی و کیفیت با در نظر گرفتن جوانب اقتصادی برای سازندگان عزیزو محترم می باشد.

شما می توانید با خرید اینترنتی لوله و اتصالات پوش فیت از لوله بازار از تنوع بالایی بهره مند شوید و در بین انواع مختلفی از لوله و اتصالات مناسب ترین گزینه برای پروژه تان را انتخاب کنید. لوله های پوش فیت بسیار سریع و آسان نصب می شوند و هزینه نصب آن ها بسیار اقتصادی می باشد. با خرید اینترنتی لوله پوش فیت می توانید صرفه اقتصادی بیشتری را در هزینه های خرید به عمل آورید. صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی از مزایای خرید اینترنتی لوله و اتصالات پوش فیت از لوله بازار می باشد.

لوله بازار به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه ها در حوزه فروش انواع لوله و اتصالات با هدف ارتقای سطح کیفی پروژه های اجرایی و بالا بردن سطح ایمنی و کیفیت اقدام به فروش انواع لوله و اتصالات پوش فیت از بهترین برندهای موجود در بازار نموده است. شما می توانید برای خرید انواع اتصالات با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید و اقدام به دریافت مشاوره فنی و تخصصی نمایید.

لوله بازار

لوله بازار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنف لوله، اتصالات و شیر آلات دارای نمایندگی رسمی از چندین برند معتبر به پشتوانه مدیریت با تجربه، پرسنل مجرب و متعهد، سیستم انبارداری و تأمین کالای منظم و قوی، حضوری قدرتمند در بازار شاد آباد _قطب تأسیسات ساختمانی پایتخت_ داشته است
 

ارتباط با لوله بازار

آدرس: بازار آهن شادآباد، میدان جانبازان به سمت شیر پاستوریزه، خیابان آستانه پلاک 36

شماره های تماس: 02140660952  , 02140660773 ,  09104508053

 ایمیل: info@loolehbazaar.com

لوله بازار

لوله بازار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنف لوله، اتصالات و شیر آلات دارای نمایندگی رسمی از چندین برند معتبر به پشتوانه مدیریت با تجربه، پرسنل مجرب و متعهد، سیستم انبارداری و تأمین کالای منظم و قوی، حضوری قدرتمند در بازار شاد آباد _قطب تأسیسات ساختمانی پایتخت_ داشته است
 

ارتباط با لوله بازار

آدرس: بازار آهن شادآباد، میدان جانبازان به سمت شیر پاستوریزه، خیابان آستانه پلاک 36

شماره های تماس: 02140660773 , 02140660952 

شماره تلفن همراه : 09104508053

ایمیل: info@loolehbazaar.com
بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
اطلاع از تخفیف و اقساط

سبد خرید

بستن (Esc)