لیست قیمت لوله و اتصالات بهتراشان

لیست قیمت روز لوله و اتصالات بهتراشان

آخرین لیست قیمت بهتراشان

در کشور عزیز ایران، امروزه صنایع زیادی فعال هستند و برای هر صنعت نیز کارخانه ها و شرکت های زیادی وجود دارند. یکی از صنایع موجود در کشور، صنعت لوله و اتصالات است. شرکت های متعددی در ایران هستند که در این زمینه فعالیت دارند و به تولید محصولات مختلف می پردازند. برخی از شرکت ها در این میان به دلیل استانداردهای بالاتری که دارند و محصولات بهتری که تولید می کنند، اعتبار بیشتری دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا از لیست قیمت لوله و اتصالات بهتراشان اطلاع پیدا کنید.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات یزد پلیمر با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

یکی از این شرکت ها، شرکت بهتراشان می باشد که سالهاست در زمینه لوله و اتصالات فعال است و محصولاتی بسیار باکیفیت را تولید می کند. این شرکت مطرح کار خود را از سالهای پیش آغاز کرده است و در حال حاضر به یکی از شرکت های مطرح در صنعت لوله و اتصالات تبدیل شده است که با به روزترین  و بهترین تکنولوژی ها محصول تولید می کند و با قیمت مناسب در بازار می فروشد.

به دلیل اعتبار این شرکت و محصولات باکیفیتی که تولید می کند، خیلی ها به دنبال خرید محصولات آن هستند. قبل از خرید اما خیلی ها مطمئنا دوست دارند تا قیمت محصولات بهتراشان را بدانند. برای همین است که آخرین لیست قیمت بهتراشان برای خیلی ها مهم است.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات لوله مسعود با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

برای این آخرین لیست قیمت محصولات شرکت بهتران را به دست آورید می توانید به سراغ سایت های معتبر در این زمینه بروید. یکی از این سایت ها، لوله بازار است که به خوبی می تواند آخرین قیمت های برند بهتراشان را به شما نشان دهد. در لوله بازار بر اساس آخرین تحولات بازار، قیمت ها درج می شوند و شما می توانید به خوبی از نوسانات قیمت در این سایت آگاه شوید. لوله بازار سایتی حرفه ای و معتبر در زمینه لوله و اتصالات است که افراد می توانند به خوبی از خدمات آن استفاده کنند.

محصولات بهتراشان

بهتراشان یکی از برندهای مطرح در سطح ایران می باشد که محصولات بسیار باکیفیتی را تولید می کند. این محصولات هم کیفیت بسیار خوبی دارند و هم در عین حال قیمت بسیار خوب و مقرون به صرفه ای دارند. محصولات بهتراشان مقاومت بسیار خوبی دارند و در برابر ضربه، فشار، گرما و مواد اسیدی و بازی دچار مشکل نمی شود، از مواد اولیه با کیفیت بالایی ساخته می شود، دارای تنوع بسیار خوبی هستند، سریع و آسان نصب می شوند و در کنار این ها وزن سبک و انعطاف پذیری خوبی هم دارند. از محصولات بهتراشان در جاها و شرایط مختلفی استفاده می شود.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات بهتراشان با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

محصولات بهتراشان به طور کلی شامل لوله و اتصالات پنج لایه، کلکتورها، شیرآلات و ابزارآلات می شوند. هر کدام از این دسته محصولات خود شامل محصولات گوناگونی می شود که هر کدام از آنها خود در سایزهای مختلفی تولید می شوند.

از این محصولات برای سیستم های فاضلابی، سیستم های آبرسانی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، سیستم های گرمایش از کف و دیگر موارد استفاده می شود. به دلیل دوام بالای این محصولات از آنها می توان تا سالهای زیادی بدون پیش آمدن مشکلی استفاده کرد.

به خاطر همین ویژگی هاست که خیلی ها دنبال محصولات بهتراشان هستند. اگر به دنبال این محصولات هستید و دوست دارید تا قیمت های انان را بدانید پس سایت لوله بازار گزینه ای بسیار مناسب برای شما خواهد بود. لوله بازار آخرین و به روزترین قیمت ها از محصولات مجموعه بهتراشان را به شما ارائه می کند و شما می توانید از این اطلاعات برای کارهای بعدی خود استفاده کنید.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات پلی ران با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لوله بازار سایتی جامع و تخصصی است که در زمینه لوله و اتصالات فعالیت می کند. در این سایت شما می توانید قیمت برندهای مختلف محصولات مختلف را مشاهده کنید.

لیست قیمت بهتراشان، اردیبهشت ۱۴۰۱

محصولات بهتراشان دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و در عین حال قیمت مناسبی هم دارند. از همین رو این محصولات دارای مشتریان فراوانی هستند و خیلی ها می خواهند از این محصولات استفاده کنند.

مانند هر محصول دیگری، لوله و اتصالات نیز قیمت هایشان تغییر می یابد. این که تغییرات قیمت یک محصول چقدر باشد، به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت محصولات بهتراشان نیز تابع عواملی است و این عوامل باعث می شوند تا قیمت های بهتراشان تغییر یابند.

در هر ماه به دلیل این عوامل، ممکن است قیمت بهتراشان تغییر کند. آخرین تغییرات قیمت برای ماه اردیبهشت ۱۴۰۱ است که اکنون در آن قرار داریم. اگر کسی به دنبال لیست قیمت بهتراشان در اردیبهشت ۱۴۰۱ است می تواند به سایت لوله بازار مراجعه کند.

سایت لوله بازار یک سایت حرفه ای در زمینه لوله و اتصالات است که به شکلی عالی می تواند آخرین لیست قیمت در ماه اردیبهشت ۱۴۰۱ را به افراد ارائه دهد. این قیمت ها بر اساس آخرین تحولات بازار است و کاملا قابل اطمینان است.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات آذین با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لوله بازار مدام بازار را رصد می کند و آخرین قیمت ها را در سایت درج می کند و به اطلاع می رساند. شما به راحتی می توانید در لوله بازار از به روزترین و آخرین قیمت ها آگاه شوید تا بتوانید برای کارهای بعدی خود از انها استفاده کنید. شما کافی است به لوله بازار سر بزنید تا به راحتی قیمت برندهای مختلف لوله که بهتراشان یکی از آنهاست را به دست آورید.

به جز قیمت، در لوله بازار شما می توانید از مشاوره های تخصصی مشاورین لوله بازار بهره مند شوید. مشاوران لوله بازار به خوبی و با حوصله به سوالات شما درباره قیمت ها، شرایط بازار، برندهای مختلف لوله و اتصالات، نکات خرید و دیگر موارد پاسخ می دهند. کافی است با مشاوران ما اراتباط برقرار کنید تا انها بتوانند به خوبی به شما کمک کنند. هر چقدر که اطلاعات بیشتری داشته باشید در خرید بهتر عمل خواهیدکرد و در نتیجه ضرر کمتری خواهید کرد. ما به عنوان سایتی تخصصی در این زمینه می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

قیمت بهتراشان

محصولاتی که توسط بهتراشان تولید می شود دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و در کنار آن دارای قیمت مناسبی هستند. مانند همه دیگر محصولات، محصولات بهتراشان نیز دچار تغییر در قیمت می شوند. چندین عامل مهم وجود دارند که روی قیمت بهتراشان تاثیر می گذارند. در زیر به این عوامل پرداخته شده است و درباره هر کدام توضیحاتی داده شده است:

۱٫قیمت مواد اولیه:

طبیعی است که هر چقدر که قیمت مواد اولیه بیشتر باشد، قیمت محصولات بهتراشان نیز بیشتر خواهد بود. این که قیمت متریال و مواد اولیه برای ساخت لوله و اتصالات چقدر باشد خود به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر چقدر که یک تولیدکننده مواد مورد نیاز خود را بالاتر بخرد آن را نیز بالاتر خواهد فروخت و این رابطه مستقیمی است که شما می توانید در محصولات مختلف آن را مشاهده کنید.

۲٫قیمت ارز:

یکی از عوامل دیگری که می تواند روی قیمت تمام شده محصولات بهتراشان تاثیر بگذارد، قیمت ارز است که در اینجا دلار است. بسیاری از مواد اولیه مورد نیاز برای لوله و اتصالات وارداتی است. مطمئنا زمانی که قیمت ارز بالاتر برود، هزینه مواد اولیه وارداتی نیز بیشتر می شود. پس طبیعی است که این موضوع روی قیمت محصولات بهتراشان تاثیر بگذارد. هر چقدر که قیمت ارز یا همان دلار بالاتر برود محصولات بهتراشان نیز قیمت بالاتری خواهد رفت. این که تاثیر ارز چقدر باشد بستگی به استفاده یک کارخانه و شرکت از مواد وارداتی بستگی دارد.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

۳٫تصمیمات شرکت:

از دیگر عواملی که روی قیمت محصولات برند بهتراشان تاثیر می گذارد، تصمیمات این شرکت است. ممکن است شرکت به خاطر دلایل مختلف سعی در بالا و پایین کردن قیمت های خود بگیرد. بنابراین سیاستهای شرکت و  تصمیمات مدیران روی قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت.

در هر صورت اگر به دنبال این هستید که تازه ترین قیمت های محصولات برند بهتراشان را در بازار پیدا کنید می توانید به سایت لوله بازار مراجعه کنید.

این ساخت تخصصی و حرفه ای در حوزه لوله و اتصالات، آپدیت ترین قیمت ها را در سایت خود قرار می دهد و شما می توانید به راحتی از قیمت محصولات مختلف بهتراشان آگاه شوید.

می توانید اگر دوست داشتید لیست محصولات بهتراشان را دانلود کنید تا آن را همراه خود داشته باشید و هر بار نیاز به مراجعه به سایت نداشته باشید. ما سعی کرده ایم به بهترین شکل در زمینه های مختلف اطلاع رسانی کنیم و افراد را در جریان آخرین تحولات قیمتی بازار لوله و اتصالات قرار می دهد.  

کاتالوگ محصولات بهتراشان

محصولات مجموعه بهتراشان از آنجایی که با فناوری های روز و تحت استاندارهای مناسب تولید می شوند، کیفیت بسیار خوبی دارند. از آنجایی که این محصولات دارای مقاومت و دوام بالایی هستند می توان از آنها در جاها و شرایط مختلف استفاده کرد. بهتراشان محصولات متنوعی تولید می کند که هر کدام از آنها خود در سایزهای گوناگون تولید می شوند.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات یزد بسپار با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

محصولات بهتراشان در بازار لوله و اتصالات به خوبی شناخته شده اند و به همین دلیل، خیلی ها دوست دارند تا از آنها استفاده کنند. به همین علت است که خریداران این محصولات زیاد هستند. خیلی ها دوست دارند محصولات متنوع این شرکت را بشناسند و سایز و قیمت و مشخصات آن را بدانند. برای همین است که کاتالوگ محصولات بهتراشان از اهمیت برخوردار است.

کاتالوگ محصولات این برند را از کجا می توان پیدا کرد؟ اگر به دنبال این هستید که کاتالوگ محصولات این شرکت را داشته باشید می توانید یا به خود سایت این شرکت مراجعه کنید یا این که  به سایت لوله بازار مراجعه کنید. در سایت لوله بازار، شما می توانید به راحتی کاتالوگ محصولات برند بهتراشان را دانلود کنید و به خوبی از آن استفاده کند.

در کنار آگاهی از محصولات، شما می توانید از آخرین قیمت های بهتراشان آگاهی پیدا کنید.این اطلاعات می توانند به شما کمک کنند تا شما برای خرید بهتر اقدام کنید و از بازار لوله و صنعت اگاهی بیشتری داشته باشد.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات یزد لوله با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

 لوله بازار سایتی تخصصی است که آخرین تحولات بازار لوله و اتصالات را ثبت کرده است و به روزترین قیمت ها را درج می کند. در کنار درج قیمت و ارائه کاتالوگ محصولات بهتراشان و دیگر برندها، لوله بازار بهترین مشاوره ها را نیز ارائه می دهید. اگر درباره قیمت ها، خرید محصول، برندهای مختلف، شرایط بازار و دیگر موارد سوالی دارید می توانید از طریق مشاورین آگاه و باتجربه لوله بازار به سوالات خود دست پیدا کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

قیمت پوش فیت بهتراشان

محصولات پوش بهتراشان دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. لوله و اتصالات پوش فیت بهتراشان دارای ویژگی های ممتازی هستند و مزیت های متعددی دارند که در زیر به آنها پرداخته شده است:

عایق بودن در برابر صدا:

یکی از ویژگی های پوشفیت بهتراشان این است که در برابر صدا عایق می باشد. این ویژگی باعث می شود تا بتوان از آن برای خیلی از موقعیت ها بهتر استفاده کرد.

مقاومت در برابر خوردگی:

یکی از ویژگی های بسیار خوب پوش فیت پوش فیت بهتراشان این است که به راحتی خورده نمی شود و در برابر آن مقاومت می کند. محصولات پوش فیت به دلیل کیفیتی که دارند به راحتی می توانند در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت کنند و همین ویژگی است که باعث می شود آنها دوام بسیار خوبی داشته باشند. آنها بر اثر قرار گرفتن در معرض رطوبت و هوا دچار مشکل نخواهند شد و کارکرد خودشان را حفظ خواهند کرد.

تحمل دمایی مناسب:

از دیگر ویژگی های پوش فیت بهتراشان این است که در مقابل گرما و حرارت، تحمل و ظرفیت بسیار خوبی دارند. این محصولات در برابر دماهای بالا دچار مشکل نمی شوند در نتیجه از آنها می توان در شرایط دمایی مختلف استفاده کرد و نگران چیزی هم نبود.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات نیک بسپار با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

دوستدار محیط زیست بودن:

محصولات پوش فیت بهتراشان از موادی ساخته می شوندکه با محیط زیست و طبیعت سازگاری دارند. این محصولات در واقع دوستدار محیط زیست هستند و به آن آسیبی وارد نمی کنند. این خود ویژگی بسیار خوبی است که باعث می شود آسیب ها به محیط پیرامون ما کاهش یابد.

وزن مناسب:

محصولات پوش فیت برند بهتراشان وزن مناسبی هم دارند. آنها در عین مقاومت خوب دارای وزن سنگینی نیستند و می توان آنها را به راحتی جابجا کرد.

همان طور که می بینید محصولات  پوش فیت بهتراشان دارای مزیت های مختلفی هستند. اگر دنبال قیمت پوش فیت بهتراشان هستید، می توانید به سایت تخصصی لوله بازار مراجعه کنید. لوله بازار بر اساس شرایط بازار آخرین قیمت های پوش فیت بهتراشان را درج می کند.

قیمت اتصالات پوش فیت بهتراشان

محصولات پوش فیت بهتراشان شامل لوله ها و اتصالات پوش فیت می باشد. اتصالات پوش فیت بهتراشان دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و می توان به خوبی از آنها استفاده کرد. مانند لوله های پوش فیت بهتراشان، اتصالات آنها نیز دارای ویژگی های بسیار خوبی هستند. این اتصالات دارای کیفیت بسیار خوبی هستند، مقاومت بسیار مناسبی دارند، دچار خوردگی نمی شوند، دوستدار محیط زیست هستند و به خوبی از آن می توان تا سالهای زیادی استفاده کرد. اتصالات پوش فیت بهتراشان شامل موارد زیادی هستند که در زیر به آنها پرداخته شده است:

 • چهارراه ۶۷ درجه
 • بوشن تعمیر
 • تبدیل غیر هم مرکز کوتاه
 • تبدیل غیرهم مرکز
 • چهارراه کنج ۶۷ درجه
 • رابط بلند
 • درپوش
 • زانو رابط لوله استیل
 • رابط لولهل چدنی
 • رابط لوله استیل
 • لاستیک آب بند رابط لوله
 • رایزر سیفون
 • عصایی پشت بام
 • موفه انتهای تبدیل لوله
 • موفه انتهای لوله
 • دریچه هوا
 • دریچه هوابر
 • سیفون
 • سراه بازدید

اتصالات پوش فیت بهتراشان به راحتی نصب می شوند و دارای عمر مناسبی هستند و چون از مواد مناسب و باکیفیتی ساخته می شوند با محیط زیست سازگاری دارند. از این محصولات تا سالها می توانند استفاده کرد. به همین دلیل است که خیلی ها به دنبال خرید اتصالات پوش فیت بهتراشان هستند. افراد برای خرید کردن نیاز دارند که به روزترین قیمت های این محصولات را بدانند. از همین روست که انها به دنبال منبعی برای این هستند که آخرین قیمت اتصالات پوش فیت بهتراشان را در خود داشته باشد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله تک لایه با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

سایت لوله بازار، به بهترین شکل به روزترین قیمت های اتصالات پوش فیت بهتراشان را در خود دارد. افراد می توانند با مراجعه به این سایت از تازه ترین قیمت های اتصالات پوش فیت در بازار لوله باخبر شوید. لوله بازار به خوبی بازار لوله را بررسی می کند و آخرین تغییرات را گزارش می کند. به جز بهتراشان، در سایت لوله بازار می توان از قیمت اتصالات پوش فیت دیگر برندها نیز آگاهی پیدا کرد و از آنها برای کارهای خود استفاده نمود. 

لیست قیمت پوش فیت بهتراشان

پوش فیت ها محصولاتی هستند که امروزه به دلیل مقاومت مناسب و کیفیت خوبی که دارند از انها برای سیستم های فاضلابی استفاده می شود. پوش فیت در واقع سیستمی برای لوله کشی فاضلاب ساختمانی می باشد. 

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پنج لایه با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

محصولات پوش فیت بهتراشان، به خوبی در برابر فشار خارجی و ضربه مقاومت می کنند و دچار مشکل و آسیب نمی شوند، در برابر مواد شیمیایی( بر اساس استاندارد جهانی) و نیز در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی دارند ، دارای سطحی کاملا صاف وصیقلی هستند و در عین حال دارای قیمت بسیار مناسبی دارند.

خیلی ها به دنبال این هستند که لیست قیمت پوش فیت بهتراشان را داشته باشند. لوله بازار به عنوان منبعی عالی می تواند آخرین قیمت پوش فیت بهتراشان را  به افراد نشان دهد و لیست آنها را در اختیار آنها قرار دهد. در کنار ارائه لیست و نشان دادن قیمت، بهتراشان دارای مشاورانی است که می توانند به سوالات مختلف افراد در زمینه لوله و اتصالات پاسخ دهند و به خوبی آنها را راهنمایی کنند.

لیست محصولات بهتراشان

محصولات بهتراشان انواع مختلفی دارند که هر کدام از انها استفاده خودش را دارد.محصولات بهتراشان از بهترین ها محصولات در زمینه لوله و اتصالات هستند و می توان به خوبی از انها برای جاهای مختلف استفاده کرد. لوله های برند پوش فیت دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و تا سالها بدون مشکل دوام پیدا می کنند. اتصالات این برند نیز به خاطر کیفیت بسیار خوبی که دارند تا سالهای زیادی دچار مشکلی نمی شوند و می توان از آنها استفاده کرد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله PVC با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

قیمت این محصولات نیز بسیار مناسب است و به همین دلیل است که خیلی ها به دنبال خرید محصولات این برند مطرح هستند.

محصولات بهتراشان تنوع بسیار خوبی دارند و هر کدام از این محصولات در اندازه های گوناگونی تولید می شوند و قیمت آنها نیز بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شوند.

خیلی ها دنبال لیست محصولات بهتراشان می باشند. اگر دنبال لیست محصولات شرکت بهتراشان هستید پس لوله بازار گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. در این سایت لیست محصولات شرکت بهتراشان را به راحتی می توانید مشاهده کنید و از آن استفاده کنید تا محصولات مختلف بهتراشان را بهتر بشناسید. در لوله بازار در کنار محصولات، آخرین قیمت های آنها نیز درج شده است و می توان از انها به خوبی استفاده کرد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پی وی سی با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لوله بازار سایتی تخصصی در زمینه لوله و اتصالات است که می توانید در آن از محصولات برندهای مختلف و قیمت های آنان اگاه شوید و اگر سوالی دارید از مشاوران آن بپرسید.

دانلود لیست قیمت بهتراشان

خیلی ها به دنبال لیست قیمت محصولات شرکت بهتراشان هستند تا بتوانند از قیمت ها به درستی آگاه شوند. شما می توانید با دانلود لیست قیمت بهتراشان از آخرین قیمت های این محصولات آگاه شوید.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پوش فیت با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

این لیست را از کجا می توان دانلود کرد؟ برای این کار شما می توانید به سایت لوله بازار سر بزنید. در سایت لوله بازار شما به راحتی می توانید لیست قیمت برند بهتراشان را دانلود کنید. لوله بازار، آخرین قیمت های بازار را درج  می کند و آن را در قالب لیستی ارائه می دهد تا افراد بتوانند آن را دانلود کنند.

اگر به دنبال دانلود لیست محصولات بهتراشان و لیست قیمت آنها هستید، سایت لوله بازار بهترین گزینه برای شما می باشد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پلیکا با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

در این سایت به روزترین  اطلاعات از شرایط بازار لوله و قیمت ها ارائه می شود تا افراد بتوانند به خوبی از انها استفاده کنند. هم چنین در این سایت می توان از خدمات مشاوران استفاده کرد و سوالات خود را در زمینه لوله و اتصالات پرسید.

به سوالات انها در زمینه قیمت ها، نحوه خرید، برندهای مطرح، کیفیت محصولات مختلف، شرایط بازار و دیگر موارد پاسخ دهند.

در این سایت، اگر احساس کردید که در زمینه لوله و اتصالات سوالی در ذهن خود دارید می توانید به راحتی در سایت لوله بازار آن را از مشاورین ما بپرسید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت اتصالات پوش فیت با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لوله بازار به بهترین شکل در این زمینه شما را یاری می کند و درباره بهتراشان و دیگر برندها اطلاعات کاملی را به افراد می دهد.

لوله بازار

لوله بازار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنف لوله، اتصالات و شیر آلات دارای نمایندگی رسمی از چندین برند معتبر به پشتوانه مدیریت با تجربه، پرسنل مجرب و متعهد، سیستم انبارداری و تأمین کالای منظم و قوی، حضوری قدرتمند در بازار شاد آباد _قطب تأسیسات ساختمانی پایتخت_ داشته است
 

ارتباط با لوله بازار

آدرس: بازار آهن شادآباد، میدان جانبازان به سمت شیر پاستوریزه، خیابان آستانه پلاک 36

شماره های تماس: 02140660952  , 02140660773 ,  09104508053

 ایمیل: info@loolehbazaar.com

لوله بازار

لوله بازار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنف لوله، اتصالات و شیر آلات دارای نمایندگی رسمی از چندین برند معتبر به پشتوانه مدیریت با تجربه، پرسنل مجرب و متعهد، سیستم انبارداری و تأمین کالای منظم و قوی، حضوری قدرتمند در بازار شاد آباد _قطب تأسیسات ساختمانی پایتخت_ داشته است
 

ارتباط با لوله بازار

آدرس: بازار آهن شادآباد، میدان جانبازان به سمت شیر پاستوریزه، خیابان آستانه پلاک 36

شماره های تماس: 02140660773 , 02140660952 

شماره تلفن همراه : 09104508053

ایمیل: info@loolehbazaar.com
بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
اطلاع از تخفیف و اقساط

سبد خرید

بستن (Esc)