لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس

لیست قیمت روز نیوفلکس

کاتالوگ محصولات لوله نیوفلکس

برای اطلاع از قیمت روز محصولات لوله آذین با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 ۰۲۱۴۰۶۶۰۹۵۲

۰۲۱۴۰۶۶۰۷۷۳

 ۰۹۱۰۴۵۰۸۰۵۳

محصولات نیوفلکس

استاپر نیوفلکس

انشعاب دوبل ۶۷ درجه نیوفلکس

۲۱۰,۳۷۵ تومان

بست آویز لوله نیوفلکس

۴۶,۵۳۰ تومان

بست رایزر نیوفکس

۳۸,۷۰۹ تومان

بوشن نیوفلکس

۲۴,۴۳۱ تومان

تبدیل خارج از مرکز نیوفلکس

۲۶,۹۸۳ تومان

درپوش نیوفلکس

۶,۳۹۱ تومان

دریچه بازدید انتهایی نیوفلکس

۵۷,۵۱۹ تومان

دریچه بازدید نیوفلکس

۶۰,۰۶۰ تومان

زانو ۴۵ درجه نیوفلکس

۱۸,۲۶۰ تومان

زانو ۴۵ ونت دار نیوفلکس

۴۴,۱۲۱ تومان

زانو ۸۷ درجه نیوفلکس

۱۹,۵۴۷ تومان

آخرین لیست قیمت نیوفلکس

محصولات نیوفلکس، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قیمت های آنان نیز بسیار مناسب هستند. نیوفلکس از نام هایی است که در بازار مطرح است. شرکت نیوفلکس سالهاست که در زمینه تولید لوله و اتصالات فعال است.  محصولات نیوفلکس متنوع هستند و از انجا که خیلی ها مشتری لوله و اتصالات نیوفلکس هستند دنبال این هستند که از قیمت به روز این محصولات آگاه شوند. قیمت های این محصولات بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شوند و هر بار لیست قیمت آنها بیرون می آید.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات یزد پلیمر با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

اگر به دنبال آخرین لیست قیمت نیوفلکس هستید پس سایت لوله بازار گزینه ای بسیار مناسب برای شما خواهد بود. در این سایت ما آخرین قیمت ها را قرار داده ایم که این قیمت ها بر اساس آخرین تحولات بازار می باشد. نیوفلکس انواع مختلفی از محصولات را تولید می کند که هر کدام از آنها کاربردهای خودشان را دارند.

این که یک محصول نیوفلکس دارای چه قیمتی باشد بر اساس عواملی مانند قیمت ارز، تورم موجود در کشور و قیمت مواد اولیه تعیین می شود.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات لوله مسعود با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

در سایت لوله بازار لیست قیمت نیوفلکس بر اساس آخرین تحولات بازار درج شده است و شما می توانید از اخرین قیمت ها آگاه شوید. ما همواره سعی کرده ایم تا به روزترین قیمت ها را در سایت خود ارائه دهیم تا افراد بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند و برای کارهای بعدی اقدام کنند. سایت لوله بازار در قالبی مناسب این اطلاعات را ارائه می دهد و از این طریق سعی می کنند به افرادی که دنبال این اطلاعات هستند کمک کنند. به سایت ما سر بزنید و آخرین لیست های قیمتی نیوفلکس را دریافت کنید.

محصولات نیوفلکس یزد

نیوفلکس، شرکتی است که توانسته است با تولید محصول های مناسب نام خود را در بازار لوله ها و اتصالات مطرح کنید. محصولات نیوفلکس تنوع بسیار خوبی دارند و تمامی این محصولات نیز با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند. محصولات نیوفلکس که با استاندارد بالایی تولید می شوند  دارای مزیت های متعددی هستند که در زیر به آنها پرداخته شده است:

مزایای نیوفلکس

حمل و نقل و نصب راحت:

یکی از مزیت های محصولات نیوفلکس این است که می توان انها را به راحتی حمل کرد چون وزن زیادی  ندارند و در کنار آن به راحتی نصب می شوند. انواع لوله ها و اتصالات نیوفلکس را می توان با سرعت بالایی نصب کرد.

مقاومت مناسب :

از دیگر مزیت های محصولات نیوفلکس، مقاومت عالی آن می باشد. این محصولات به خوبی در برابر آتش مقاوم هستند و غیرقابل اشتعال هستند. هم چنین این محصولات در برابر ضربه، فشار و نیز سیالات اسیدی و بازی مقاوم هستند و به همین دلیل است که دوام و عمر بالایی دارند و به راحتی آسیب نمی بینند. بنابراین افراد می توانند با خیال راحت از آنها استفاده کنند.

دارای سطح داخلی صاف:

محصولات نیوفلکس، دارای سطح داخلی صافی هستند که و در نتیجه جریان فاضلاب و آب به راحتی و بدون رسوبگیری می توانند از آن عبور کنند.

تنوع بالا:

از مزیت های دیگر محصولات نیوفلکس این است که دارای تنوع بالایی هستند. محصولات  نیوفلکس در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام در سایزهای مختلفی عرضه می شوند. یکی از دلایل محبوبیت محصولات نیوفلکس همین موضوع است.

قیمت مناسب:

با وجود این که محصولات نیوفلکس دارای کیفیت و مقاومت بالایی هستند، در عین حال قیمت بسیار خوبی هم دارند. این قیمت مناسب باعص شده است که نیوفلکس مشتریان زیادی داشته باشد.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات بهتراشان با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

اگر دنبال این هستید  که از تازه ترین و به روزترین قیمت های محصولات نیوفلکس یزد آگاه شوید، پس سایت لوله بازار گزینه ای عالی برای شما خواهد بود. ما بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می دهیم.

لیست قیمت نیوفلکس تیر ۱۴۰۱

محصولات نیوفلکس دارای تنوع بالایی هستند که هر کدام از آنها قیمت خودشان را دارند. هر ماهه لیست قیمت محصولات اعلام می شود و نیوفلکس نیز طبق این روال، لیست قیمت خود را منتشر می کند. اکنون ما در سال ۱۴۰۱ و ماه اردیبهشت قرار داریم و بنابراین خیلی ها به دنبال لیست قیمت نیوفلکس اردیبهشت ۱۴۰۱ هستند تا از این طریق از قیمت محصولات مختلف آگاه شوند.

سایت های مختلفی وجود دارند که در زمینه قیمت لوله و اتصالات فعال می کنند و سعی می کنند تا تازه ترین قیمت ها را در سایت خود قرار دهند. هم چنین در برخی از کانال های تلگرامی نیز می توان از تازه ترین قیمت ها در این زمینه آگاه شد.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات پلی ران با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

اگر دنبال آگاهی از آخرین لیست قیمت محصولات نیوفلکس هستید پس می توانید از این سایت ها استفاده کنید. اگر دنبال سایتی معتبر و مناسب می گردید تا از اطلاعات آن مطمئن باشید پس لوله بازار گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. در این بازار شما می توانید آخرین قیمت های محصولات نیوفلکس و نیز دیگر محصولات برند را مشاهده کنید و از این طریق برای کارهای بعدی اقدام کنید. لوله بازار آخرین و تازه ترین قیمت های محصولات نیوفلکس را در سایت خود بارگذاری می کند. شما می توانید در لوله بازار از قیمت انواع محصولات نیوفلکس آگاه شوید. در حال حاضر آخرین لیستی که در این سایت وجود دارد، لیست قیمت اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ است. قیمت انواع محصولات نیوفلکس که بر طبق عوامل مختلف تعیین شده اند در لوله بازار درج شده است و در معرض دید همگان  قرار دارد. حتما به لوله بازار سر بزنید.

قیمت نیوفلکس

قیمت نیوفلکس با توجه به کیفیت بالا و دوام و طول عمر آن بسیار مناسب است. قیمت نیوفلکس بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که در زیر به آنها پرداخته شده است:

۱٫قیمت مواد اولیه:

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت محصولات نیوفلکس، قیمت متریال یا مواد اولیه است. اگر مواد مورد نیاز برای ساخت محصولات مختلف وارداتی باشند پس قیمت ارز بسیار اهمیت پیدا می کند. هر چقدر که قیمت ارز بالاتر باشد  هزینه وارد کردن مواد اولیه برای ساخت محصولات لوله و اتصالات نیز بالاتر خواهد رفت و در نتیجه قیمت تمام شده محصولات نیز بالاتر خواهد رفت.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات آذین با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

پس قیمت مواد اولیه و قیمت از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار روی قیمت محصولات نیوفلکس می باشد و تاثیر زیادی روی قیمت دارند.

۲٫شرایط بازار داخلی:

از دیگر عواملی که روی قیمت محصولات تاثیر می گذارد، شرایط بازار در کشور است. زمانی که شرایط بازار دارای ثبات باشد، قیمت ها نیز دارای ثبات هستند و زمانی که بازار متلاطم باشد قیمت ها نیز ثبات نخواهد داشت و نوسان خواهد داشت. در زمانی که تورم در کشور بالا باشد مطمئنا طبق آن شرایط قیمت های محصولات نیوفلکس نیز بالا خواهد رفت.

۳٫تصمیمات شرکت:

از دیگر چیزهایی که روی قیمت محصولات لوله و اتصالات نیوفلکس تاثیر می گذارد، تصمیمات شرکت است. تصمیمات شرکت در نحوه تولید، عرضه و توزیع  روی قیمت های محصولات نیوفلکس تاثیر می گذارد و می تواند باعث گران تر شدن یا ارزان تر شدن محصولات شوند.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

در هر صورت به هر دلیلی که قیمت محصولات نیوفلکس نوسان داشته باشند، ما در سایت لوله بازار این نوسان های قیمت ها را در نظر می گیریم. در سایت لوله بازار همواره به روزترین قیمت های نیوفلکس را می توانید مشاهده کنید تا از این طریق از این اطلاعات برای اهداف مورد نظر خود استفاده کنید.

کاتالوگ محصولات نیوفلکس

کاتالوگ محصولات نیوفلکس برای کسانی که دنبال خرید و استفاده از این محصولات هستند می تواند مفید باشد. همان طور که گفته شد محصولات نیوفلکس تنوع بالایی دارند و در سایزهای مختلف و انواع مختلف تولید می شوند. کاتالوگ این محصولات را می توان از سایت های مختلفی دانلود کرد. امروزه سایت های مختلفی وجود دارند  که در زمینه لوله و اتصالات فعالیت دارند و از این سایت ها می توان کاتالوگ محصولات را دانلود کرد و لیست محصولات مختلف را مشاهده کرد.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

اگر دنبال کاتالوگ و فهرست محصولات نیوفلکس هستید، سایت لوله بازار می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. شما می توانید در سایت لوله بازار به راحتی فهرست محصولات نیوفلکس و نیز دیگر برندها را مشاهده کنید و در صورتی که تمایل داشته باشید آنها را دانلود کنید. ما در سایت لوله بازار سعی کرده ایم تا بهترین خدمات را ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین استفاده از آنها را ببرید. شما می توانید از اطلاعات محصولات نیوفلکس استفاده کنید و در راستای کارهایی که مدنظر دارید از آنها استفاده کنید.

کاتالوگ محصولات شرکت نیوفلکس یزد به خوبی لیست محصولات را به شما نشان می دهند. در این لیست، شما می توانید نوع محصول، سایز، شناسه و قیمت را مشاهده کنید. در سایت لوله بازار آخرین قیمت ها درج شده اند و این قیمت ها بر اساس شرایط بازار وآخرین تحولات آن مشخص می شوند. شما می توانید در سایت لوله بازار بهترین خدمات را دریافت کنید و ما سعی کرده ایم در این بازار، آپدیت ترین و به روزترین قیمت ها را از محصولات نیوفلکس و دیگر برندها در این زمینه ارائه دهیم. اگر دوست دارید تا اطلاعات بیشتری در زمینه لوله و  اتصالات دریافت کنید می توانید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما برای دادن مشاوره های حرفه ای در خدمت شما هستند.

قیمت پوش فیت نیوفلکس

یکی از محصولات نیوفلکس، محصولات پوش فیت است. لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس از دسته لوله های پلیمری تحت عنوان پلی پروپیلن هستند. این محصولات دارای مقاومت بالایی در برابر انواع مایعات و سیالات شیمیایی هستند در نتیجه عمری طولانی دارند. محصولات پوش فیت نیوفلکس در دسته پلیمرهای بسیار قوی قرار میگیرند که به خوبی در برابر فشارهای فیزیکی و شیمیایی و نیز ترکهای نازی از فشار مقاومت کرده و می توان به خوبی از آنها در انواع سیستم های فاضلاب( صنعتی ، ساختمانی و تولیدی) استفاده نمود.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات یزد بسپار با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

این محصولات در برابر آب سرد و گرم و مایعات اسیدی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد و بسیار دشوار دچار اکسیداسیون و زنگ زدگی می شوند. از همین روست که می توان از آنها در جاهای مختلف استفاده کرد. طول عمر لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس با توجه به استاندارد جهانی آن و نوع پلیمری که در ساخت آن کار می رود بسیار مناسب است. لوله های پوش فیت نیوفلکس در شرایط مناسب و مساعد بین ۵۰ تا ۱۰۰ سال عمر می کنند و این خود بسیار خوب است.

جرم لوله ها و اتصالات برند پوش فیت نیوفلکس در مقایسه با خیلی برندها بیشتر است و از همین رو مقاومت در برابر تنش آن بسیار مناسب است. یادتان باشد که مقاومت مناسب مولفه ای بسیار مهم برای محصولات این چنینی می باشد. قیمت پوش فیت نیوفلکس را می توانید به راحتی در سایت لوله بازار پیدا کنید. در این سایت قیمت انواع لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس آورده شده است. قیمت ها کاملا به روز هستند و شما با خیال راحت می توانید از این داده ها استفاده کنید. لیست محصولات پوش فیت نیوفلکس در سایت لوله بازار قابل دانلود است. اگر به دنبال اطلاعات دیگری درباره این محصولات نیوفلکس هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت اتصالات پوش فیت نیوفلکس

اتصالات پوش فیت نیوفلکس به دلیل کیفیت ساخت مناسب و مقاومت بالایی که در برابر فشار، ضربه، زنگ زدگی و سیالات اسیدی دارند دارای طرفداران فراوانی در بازار هستند. این اتصالات را می توان در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار داد و از آنها برای سیستم فاضلاب و سیستم های دیگر استفاده نمود. محصولات پوش فیت نیوفلکس به طور کلی به نسبت کیفیتی که دارند دارای قیمت مناسبی هستند. قیمت هر کدام از این اتصالات با توجه به مولفه های مختلف تعیین می شود و ممکن  است تغییر کند. خیلی ها همواره دنبال این هستند که آخرین قیمت های اتصالات پوش فیت نیوفلکس را دریابند.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات یزد لوله با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

این قیمت ها به خوبی  در سایت لوله بازار درج شده اند و کافی است تا شما سایت لوله بازار را باز کنید  و به سراغ قسمت مربوطه بروید تا قیمت ها را مشاهده کنید. در سایت لوله بازار شما می توانید به روزترین  و آخرین تغییرات قیمت را متوجه شوید و قیمت های روز را در بازار مشاهده کنید. سایت های بسیاری ممکن است که در این زمینه فعالیت داشته باشند اما مطمئن باشید که لوله بازار یکی از بهترین هاست چون در این زمینه تخصص دارد.

ما لیست قیمت ها را به افراد ارائه می دهیم و آنها می توانند از این داده ها استفاده کنند. کاتالوگ و فهرست این اتصالات به راحتی از سایت ما قابل دانلود است. هم چنین اگر شما دنبال اطلاعات بیشتری درباره قیمت، کیفیت و دیگر چیزهای محصولات پوش فیت نیوفلکس باشید می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاورین ما کمک بخواهید. مشاورین ما در خدمت شما هستند تا بهترین مشاوره ها را به شما ارائه دهند. به ما اعتماد کنید.

لیست قیمت پوش فیت نیوفلکس

محصولات پوش فیت نیوفلکس دارای ویژگی های بسیار خوبی هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. از ویژگی های این محصولات می توان به مقاومت بسیار مناسب در برابر فشار، ضربه، سیالات اسیدی و پوسیدگی، عمر بالا، انعطاف مناسب، نصب راحت و دیگر موارد نام برد. طبیعی است که وقتی محصولی در بازار دارای مختصات خوبی باشد و قیمت مناسبی هم داشته باشد، مشتریان زیادی پیدا خواهد کرد. به همین دلیل است که لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس در بازار مشتریان فراوانی دارند و خیلی ها تمایل دارند تا از این محصولات در جاهای مورد نظر خود استفاده کنند.

برای خرید آسان و اطلاع از لیست قیمت لوله و اتصالات نیک بسپار با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

برای این که افراد بتوانند خریدی اگاهانه و مناسب انجام دهند نیاز دارند تا علاوه بر مشخصات، قیمت روز یک محصول را نیز بدانند. در این جاست که لیست قیمت پوش فیت نیوفلکس به کار می آید. این لیست می تواند کمک کند تا افراد از قیمت محصولات مختلف  پوش فیت نیوفلکس آگاه شوند و در نیتجه بهتر برای خرید انتخاب کنند. برای به دست آوردن این لیست می توان با خود شرکت نیوفلکس تماس گرفت. راه دیگر این است که به سراغ سایت های معتبری مانند سایت لوله بازار رفت.

شما می توانید لیست قیمت های محصولات پوش فیت نیوفلکس را به راحتی در این سایت مشاهده کنید. نیوفلکس به روزترین قیمت های بازار را به شما عرضه می کند و این قیمت ها از همه نظر مورد اطمینان هستند.

لیست محصولات نیوفلکس

محصولات نیوفلکس دارای تنوع بالایی هستند و خیلی ها از این محصولات برای سیستم های فاضلاب و دیگر سیستم ها بهره می برند. لوله ها و اتصالات این شرکت دارای استاندارد بالایی هستند و به همین دلیل است که قیمت بالایی هم دارند. شما می توانید با خیال راحت از محصولات نیوفلکس استفاده کنید و از مقاومت و طول عمر بالای انها اطمینان داشته باشید. محصولات نیوفلکس در سایزهای مختلفی تولید می شوند و به بازار عرضه می شوند که هر کدام قیمت های خودشان  را دارند. برای شناخت راحت تر انواع محصولات نیوفلکس شما می توانید از لیست محصولات نیوفلکس استفاده کنید. این لیست به خوبی انواع محصولات، سایز و قیمت آنها را مشخص می کند و شما می توانید از این لیست به خوبی کمک بگیرید تا هر چه بهتر دست به انتخاب بزنید.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله تک لایه با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

اگر دنبال لیست محصولات شرکت نیوفلکس و قیمت های آنها هستید می توانید از سایت لوله بازار بهره مند شوید. این سایت می تواند به سادگی لیست محصولات را در اختیار شما قرار دهد و شما با این لیست بهتر می توانید انواع محصولات و قیمت های انها را بشناسید. در سایت لوله بازار شما می توانید کاتالوگ و لیست محصولات و قیمت های نیوفلکس را دانلود کنید و از آن برای اهداف خود استفاده کنید. هم چنین ما در کنار درج لیست محصولات و قیمت آنها خدمات دیگری مانند ارائه مشاوره را داریم. اگر دنبال خرید یا کسب اطلاعات درباره لوله و اتصالات برندهای مختلف از جمله نیوفلکس هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما در این زمینه به شما کمک کنند و بهترین اطلاعات و داده ها را در اختیار شما قرار دهند.

دانلود لیست قیمت نیوفلکس

محصولات نیوفلکس واقعا محصولات باکیفیتی هستند و مشتریان فراوانی دارند. همان طور که می دانید در بازار ایران بر اثر مسائل مختلف، قیمت ها مدام در حال نوسان هستند از همین رو داشتن قیمت های به روز بسیار مهم است. سایت ما یعنی لوله بازار با ارائه به روزترین قیمت ها سعی می کند تا به افرادی که به دنبال آنها هستند کمک کند. قیمت هایی که در سایت لوله بازار آمده است طبق آخرین تغییرات بازار است و بنابراین می توان بر طبق آن کارهای خود را انجام داد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پنج لایه با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

ما در سایت خود این امکان را فراهم کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید لیست قیمت نیوفلکس را دانلود کنید. دانلود لیست قیمت نیوفلکس باعث می شود تا شما آن لیست را در در حافظه موبایل یا لپ تاپ خود داشته باشید و به راحتی هر زمان که بخواهید از این لیست استفاده کنید. در حال حاضر آخرین لیست قیمت محصولات نیوفلکس مربوط به ماه اردیبهشت است. این لیست قیمت با توجه به آخرین وقایع و نوسان های بازار تنظیم و درج شده است.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله PVC با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

ما همواره سعی کرده ایم تا در نیوفلکس خدماتی ارزنده را به افراد ارائه دهیم. سایت تخصصی لوله بازار برای آنهایی که دنبال خرید، قیمت و کسب اطلاعات درباره محصولات مختلف در این زمینه هستند سایتی عالی و مناسب است. شما می توانید برای کسب مشاوره های تخصصی با ما تماس بگیرید. مشاوره های ما آماده جواب دادن به تمامی سوالات شما درباره مسائل مختلف بازار لوله و محصولات آن هستند. با ما بهترین ها را تجربه خواهید کرد.

لوله بازار

لوله بازار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنف لوله، اتصالات و شیر آلات دارای نمایندگی رسمی از چندین برند معتبر به پشتوانه مدیریت با تجربه، پرسنل مجرب و متعهد، سیستم انبارداری و تأمین کالای منظم و قوی، حضوری قدرتمند در بازار شاد آباد _قطب تأسیسات ساختمانی پایتخت_ داشته است
 

ارتباط با لوله بازار

آدرس: بازار آهن شادآباد، میدان جانبازان به سمت شیر پاستوریزه، خیابان آستانه پلاک 36

شماره های تماس: 02140660952  , 02140660773 ,  09104508053

 ایمیل: info@loolehbazaar.com

لوله بازار

لوله بازار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنف لوله، اتصالات و شیر آلات دارای نمایندگی رسمی از چندین برند معتبر به پشتوانه مدیریت با تجربه، پرسنل مجرب و متعهد، سیستم انبارداری و تأمین کالای منظم و قوی، حضوری قدرتمند در بازار شاد آباد _قطب تأسیسات ساختمانی پایتخت_ داشته است
 

ارتباط با لوله بازار

آدرس: بازار آهن شادآباد، میدان جانبازان به سمت شیر پاستوریزه، خیابان آستانه پلاک 36

شماره های تماس: 02140660773 , 02140660952 

شماره تلفن همراه : 09104508053

ایمیل: info@loolehbazaar.com
بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
اطلاع از تخفیف و اقساط

سبد خرید

بستن (Esc)