مقاله

لوله تک لایه

لوله تک لایه

اگر جایی نامی از “لوله سبز” شنیدید بدانید که صحبت از لوله تک لایه است. این لوله ها که از جنس پلی پروپیلن هستند معروف ترین لوله های پلیمری برای انتقال آب آشامیدنی در خانه ها شناخته می شوند. این لوله ها به تنهایی توانستند اثبات کنند که لوله های پلیمری می توانند جایگاه لوله های فلزی قدیمی را در صنعت ساخت و ساز تصاحب کنند و چه بسا ایفای نقشی بهتر از لوله های فلزی در این صنعت داشته باشند.

تمام ویژگی هایی که پلی پروپیلن دارا می باشد در این لوله ها به چشم می خورد. از ضد ضربه بودن گرفته تا مقاومت بالایی که در برابر پوسیدگی و خوردگی دارند. لوله های تک لایه بسیار سبک هستند و قابل بازیافت می باشند. بنابراین آسیبی برای محیط زیست ایجاد نخواهند کرد. نکته مثبتی که در مورد لوله تک لایه مطرح است وزن سبک این لوله ها در قیاس با لوله های فلزی می باشد. بنابراین می توان با خیال آسوده از بابت ایمنی و مقاوم سازی خانه ها از این لوله استفاده کرد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پوش فیت با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لیست قیمت روز لوله تک لایه برند های بزرگ ایران

برای اطلاع از قیمت روز لوله و اتصالات لوله تک لایه هر برند، بر روی تصویر برندها کلیک کنید.

لوله تک لایه چیست؟

البته این را هم بگوییم که لوله های تک لایه دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی ها و ساختار خاص خود را دارند. این لوله ها عمدتا برای انتقال آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنجایی که درصد واکنش پذیری آن ها نزدیک به صفر ایت هیچ واکنشی در تماس با آب نخواهند داشت و سلامت و کیفیت آب حفظ خواهد شد.

این روزها کیفیت و طول عمر مفید سیستم های لوله کشی از اهمیت بالایی برخوردار است. سازندگان با نگاهی به آینده از انواع لوله هایی در سیستم لوله کشی ساختمان استفاده می کنند که دارای دوام بالا بوده و عمر مفید آن ها دست کم به اندازه عمر مفید ساختمان باشد.

لوله های تک لایه به خوبی از پس این خواسته سازندگان بر آمده اند و با دوام بالای خود هزینه تعمیرات و خرابی های سیستم لوله کشی را به حداقل رسانده اند. با وجود لوله های تک لایه دیگر از شر خرابی های مداوم و صلب آسایش بابت نشتی لوله کشی های ساختمان رها خواهید شد.

لوله های تک لایه به خودی خود ممکن است کمی شکست پذیر باشند به همین دلیل آن ها را در لایه ای از پوشش بتنی در ساختمان ها قرار می دهند تا مقاومت آن ها در برابر فشار و ضربه افزون گردد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت اتصالات پوش فیت با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لوله تک لایه

این لوله ها در گذشته های دور به رنگ سبز بودند اما مشکلی در این باره وجود داشت و آن هم تغییر بو و مزه آب آشامیدنی بعد از عبور از این لوله ها بود. بنابراین کارخانه های سازنده تصمیم گرفتند تا لوله های سبز را به رنگ سفید در آوردند. این روزها انواع لوله تک لایه در بازار به رنگ سفید به فروش می رسند اما همچنان نام لوله های سبز بر روی آن ها مانده است و اینطور که به نظر می رسد این نام سالیان سال روی این لوله ها خواهد ماند. شما می توانید برای خرید انواع لوله تک لایه با قیمت و کیفیت بهینه با کارشناسان لوله بازار تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را به صورت رایگان دریافت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع لوله تک لایه را بررسی کنیم.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پلیکا با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

لوله تک لایه
 • لوله تک لایه PPRC3

این نوع لوله تک لایه با استفاده از مواد پلیمری راندوم کوپلیمر تیپ ۳ تولید می شود. وزن مولکولی و چگالی این لوله ها بسیار بالاست و مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند. بهره مندی از توان بالا در برابر حرارت از دیگر مزیت های این نوع لوله تک لایه می باشد.

 

بهره مندی از شاخص مذاب پایین موجب شده این لوله ها دارای انعطاف پذیری بسیار خوبی باشند. از آنجایی که این لوله های تک لایه می توانند فشار آب گرم و سرد را به خوبی تحمل کنند می توان از آن ها در سیستم لوله کشی ساختمان ها استفاده کرد. این لوله ها هیچ تاثیری در بو و طعم آب ایجاد نمی کنند و سطح بهداشت و کیفی آب را به خوبی حفظ می کنند.

آشنایی با انواع لوله تک لایه

لوله های تک لایه دارای انواع مختلفی هستند. این لوله ها را از منظر پلیمر سازنده اگر دسته بندی کنیم به سه دسته بندی کلی خواهیم رسید. وجه تمایز این سه دسته بندی نوع ترکیباتی است که در پلیمر سازنده لوله استفاده شده. لوله تک لایه PP، لوله تک لایه PPRC3 و لوله تک لایه PEX سه نمونه از معروف ترین انواع لوله تک لایه هستند که هر کدام دارای ویژگی ها و مزایا و معایب خاص خود می باشند.

با توجه به کاربردی که از لوله تک لایه توقع دارید باید در انتخاب نوع لوله تک لایه دقت فراوانی به خرج دهید تا کیفیت پروژه تان در سطح بالایی حفظ شود و نیازهای پروژه تان به بهترین شکل ممکن برآورده شود. در ادامه قصد داریم شما را با انواع لوله تک لایه آشنا سازیم بنابراین ما را همراه کنید.

انواع لوله تک لایه از نظر جنس پلیمر استفاده شده

 • لوله تک لایه PP

لوله های تک لایه از جنس پلی پروپیلن در سایزهای مختلف در بازار موجود می باشند. لوله های تک لایه در ابتدای امر به رنگ سبز تولید می شدند اما به دلیل ترکیبات سمی که حاصل از رنگ این لوله ها بود کم کم تولیدکنندگان رنگ این لوله ها را به سفید تغییر دادند با این حال همچنان انواع لوله تک لایه در بازار به لوله سبز معروف است.

لوله تک لایه در برابر محلول های شیمیایی و محلول های اسیدی و قلیایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و دچار خوردگی و پوسیدگی نخواهد شد. عدم واکنش پذیری این لوله ها در معرض هوا می تواند نکته مثبتی در مورد آن ها باشد که این لوله ها را از لوله های فلزی متمایز نموده. به همین دلیل است که از لوله تک لایه PP در صنعت نیز استفاده های فراوانی می شود. عدم ایجاد افت فشار در لوله تک لایه PP از جمله ویژگی های مثبت این لوله می باشد.

استاپر نیوفلکس

انشعاب دوبل ۶۷ درجه نیوفلکس

۲۱۰,۳۷۵ تومان

اورینگ نیوپایپ

۱,۵۷۳ تومان

بالاتنه شیر فلکه آذین لوله

۵۵,۷۹۸ تومان

بست آویز لوله نیوفلکس

۴۶,۵۳۰ تومان

بست رایزر نیوفکس

۳۸,۷۰۹ تومان

بست لوله آذین

۸۵۰ تومان

بوشن آذین لوله

۲,۶۷۱ تومان

بوشن پرسی نیوپایپ

۱۲۲,۲۵۴ تومان

بوشن تبدل پرسی نیوپایپ

۱۴۱,۸۵۶ تومان

بوشن تبدیل آذین لوله

۲,۴۲۰ تومان

بوشن تبدیل پرسی

 • لوله تک لایه PEX

این نوع از لوله تک لایه را می توان به جای لوله های مسی و لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار داد چرا که از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.

انواع لوله تک لایه از نظر سایزبندی

لوله های تک لایه از نظر سایزبندی دارای انواع مختلفی هستند. سایز این لوله ها بر اساس میلیمتر عنوان می شود. لوله تک لایه سفید که توان مقاومتی آن در برابر فشار تا فشار ۲۰ اتمسفر می باشد دارای قطر متغیر ۲۰ تا ۱۱۰ میلیمتر است. بنابراین می توانید با توجه به نوع کاربردی که از لوله تک لایه دارید اقدام به خرید سایزبندی مناسب نمایید.

 • انواع لوله تک لایه از لحاظ برند

انواع لوله های تک لایه بازار دارای برندهای مختلفی هستند. این برندها عمدتا ایرانی بوده و کیفیت قابل قبولی را از خود ارائه می دهند. معروف ترین برندهای لوله تک لایه شامل لوله آذین، تک لایه رویال، یزد لوله، بیست بسپار، لوله آسیا، لوله سبز همگام، تک لایه وحید، تک لایه موج و ویلا پایپ می باشند. تنوع قیمت و سایزبندی و درجه کیفی در بین این لوله های تک لایه وجود دارد بنابراین می توانید با توجه به نوع پروژه و میزان بودجه ای که دارید اقدام به خرید بهترین برند ممکن نمایید.

کاربردهای لوله تک لایه

لوله های تک لایه دارای کاربردهای فراوانی هستند. بهره مندی از ویژگی ها مثبتی چون مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی و عدم واکنش پذیری این لوله ها موجب شده تا بتوان از آن ها در پروژه های مختلف استفاده کرد. در این بخش قصد داریم به انواع کاربردهای لوله تک لایه اشاره کنیم. بنابراین همراه لوله بازار باشید.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پلیکا با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

 • انتقال آب آشامیدنی

بارز ترین کاربرد لوله تک لایه که همه جا از آن صحبت می شود کاربرد این لوله ها در انتقال آب آشامیدنی می باشد. این لوله ها به دلیل بهره مندی از استانداردهای ویژه و کیفیت تولید بالا و بهداشتی بودن می توانند انتخا بسیار خوبی برای لوله کشی ساختمان ها، مجتمع های مسکونی، منازل و مجتمع های تجاری باشند. بسیاری از انشعابات آب شهری در سطح شهر، روستاها و مناطق مختلف با استفاده از لوله تک لایه صورت می پذیرد.

 • لوله کشی زیر زمینی برای سیستم های کشاورزی

از دیگر کاربردهایی که لوله تک لایه به خود اختصاص داده کاربرد این لوله در سیستم های زیر زمینی می باشد. از آنجایی که لوله تک لایه در برابر سایش بسیار مقاوم است و می تواند در برابر عناصر اسیدی و شیمیایی مقاومت بالایی از خود نشان دهد می توان از آن در سیستم های لوله کشی زیر زمینی استفاده کرد بدون اینکه ذره ای از بابت خوردگی لوله ها نگرانی داشت. از طرفی این لوله ها به دلیل بهره مندی از سطح صیقلی و صافی که داخل خود دارند فشار آب را کاهش نمی دهند بنابراین جریان آب درون این لوله ها بسیار روان و نرم اتفاق می افتد.

 • لوله کشی سیستم های گرمایشی همچون پکیج و رادیاتور

کاربرد دیگری که لوله تک لایه در ساختمان سازی دارد استفاده از این لوله ها در لوله کشی رادیاتور و پکیج می باشد. با این حال از این لوله ها برای لوله های آب داغ زیر کار نباشد استفاده کرد مگر اینکه لوله های تک لایه PPRC3 را برای این منظور انتخاب کنید و یا پوشش مقاوم برای این لوله ها در نظر گرفته شود تا دچار شکستگی و ترک خوردگی نشوند.

 • مصارف بهداشتی

از آنجایی که استانداردهای بهداشتی در مورد لوله تک لایه به درستی رعایت می شود هر کجا که نیاز به رعایت بهداشت در سطح بالایی وجود داشته باشد اقدام به استفاده از لوله تک لایه خواهد شد.

 • لوله هایی که در معرض دید هستند

این لوله ها همچنین دارای ظاهر زیبایی هستند و اگر قرار باشد لوله ها در معرض دید باشند نیز لوله تک لایه در اولویت است.

 • صنایع پتروشیمی

از کاربردهای مهم لوله تک لایه باید به استفاده از این لوله ها در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی اشاره کرد. این لوله ها در برابر حلال ها، مواد نفتی، سوخت ها و اسید ها و بازها واکنش نمی دهند و می توان از آن ها برای عبور دادن این سیالات در کارخانه های نفت و گاز و صنعت پتروشیمی استفاده نمود.

 • تاسیسات تهویه مطبوع

لوله کشی های تهویه مطبوع ساختمان ها را می توان با استفاده از لوله تک لایه انجام داد چرا که هم سبک هستند و هم توان تحمل دماهای پایین را دارند.

 • لوله کشی فاضلاب های صنعتی

لوله تک لایه را برای سیستم های لوله کشی فاضلاب های صنعتی به کار می برند. این لوله ها در برابر عناصر شیمیایی واکنش نشان نمی دهند به همین دلیل برای حمل فاضلاب ها و پسماندهای صنعتی مناسب هستند.

 • صنعت کشتی سازی

کاربرد دیگری که می توان به لوله تک لایه نسبت داد استفاده از این لوله ها در صنعت کشتی سازی است. از آنجایی که لوله تک لایه دارای مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و رطوبت می باشد و در برابر پوسیدگی مقاومت بالایی دارد می توان از آن به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات در صنعت ساخت سازه های دریایی و کشتی سازی استفاده کرد.

برای خرید بهترین لوله تک لایه متناسب با نوع کاربردی که از آن توقع دارید با کارشناسان لوله بازار تماس حاصل کنید تا در این باره مشاوره رایگان دریافت نمایید.

قیمت لوله تک لایه

جدول های قیمتگذاری لوله تک لایه را اگر مورد نقد و بررسی قرار دهید خواهید دید که تنوع قیمت در بین انواع مختلف لوله تک لایه وجود دارد. اما این تنوع قیمت از چه چیز نشات می گیرد. تعدادی از فاکتورهای موثر روی قیمت لوله تک لایه را می توان فاکتورهای ثابتی دانست همچون برند لوله تک لایه اما فاکتورهای دیگری نیز روی قیمت این لوله ها موثر هستند. همان فاکتورهایی که شیب نمودار قیمت لوله تک لایه را دچار روند صعودی و نزولی می کنند و در گذر زمان قیمت این لوله ها را دستخوش نوسان و تغییر می نمایند.

در این بخش قصد داریم تمامی فاکتورهای موثر روی قیمت لوله تک لایه را مورد بررسی قرار دهیم. این فاکتورها هم فاکتورهای ثابت و هم متغیر در گذر زمان را در بر می گیرد بنابراین برای اینکه بتوانید یک تخمین حدودی از قیمت انواع لوله تک لایه به دست آورید در این بخش ما لوله بازار را همراهی کنید.

 • درجه کیفی لوله تک لایه

منظور از درجه کیفی لوله تک لایه در واقع همان استانداردهایی است که در تولید لوله تک لایه به کار بسته می شود. هر چه استانداردهای تولید لوله تک لایه استانداردهای قوی تری باشد بی شک درجه کیفی لوله های تک لایه هم بهتر خواهد بود. به عنوان مثال اگر قرار باشد از لوله تک لایه در لوله کشی آب سرد و آب داغ ساختمان استفاده شود یقینا درجه کیفی این لوله ها باید درجه یک باشد. بنابراین رعایت الزام ISIRI 63144-1 ضروری خواهد بود. اما برخی کاربردهای لوله تک لایه ایجاب می کند که از انواع درجه ۲ و درجه ۳ این لوله ها استفاده شود.

طبیعتا لوله های تک لایه درجه ۲ و درجه ۳ دارای قیمت ارزان تری هستند چرا که استانداردهای ضعیف را شامل می شوند و درجه کیفی مواد اولیه پلیمری استفاده شده در آن ها به اندازه لوله های تک لایه درجه یک نیست.

 • برند لوله تک لایه

برندهای مختلفی را در بازار می توانید پیدا کنید که انواع لوله تک لایه را به فروش می رسانند. این برندها عمدتا ایرانی هستند و کیفیت خوبی دارند. برترین برندهای ایرانی را تولیدکنندگان به خوبی می شناسند با این حال به دلیل تنوع در قیمت ها دست تان کاملا باز است که برای خرید لوله تک لایه برندهای مختلف را انتخاب کنید. از جمله این برندها می توان به لوله آذین، تک لایه رویال، بیست بسپار، یزد لوله، لوله آسیا، تک لایه پویا، لوله سبز همگام، تک لایه وحید، تک لایه موج، پویان بسپار سپاهان و روگا گستر اشاره کرد. تمامی این برندها جزو برترین برندهای تولید داخل هستند در قیمتگذاری ممکن است متفاوت از همدیگر عمل کنند.

 • سایزبندی لوله تک لایه

یکی از مهمترین مشخصه های فیزیکی که در مورد انواع لوله تک لایه وجود دارد سایزبندی این لوله ها است. سایزبندی های مختلف لوله تک لایه موجب شده کاربردهای آن متنوع تر شود. این سایزبندی تاثیر مستقیم روی قیمت لوله تک لایه دارد چرا که طبیعتا وزن نهایی لوله با افزایش سایز آن بیشتر خواهد شد و یقینا این موضوع روی قیمت لوله تک لایه موثر واقع می شود.

 • نوع لوله تک لایه

همانطور که قبلا هم اشاره شد انواع مختلفی از لوله تک لایه وجود دارد. لوله تک لایه PP، لوله تک لایه PPRC3 و لوله تک لایه PEX سه نوع لوله تک لایه پر طرفدار و معروف هستند که انتخاب هر کدام از آن ها می تواند تاثیر مستقیم در قیمت لوله تک لایه داشته باشند. با این حال دقت داشته باشید که انتخاب  باید با توجه به نیازهای پروژه صورت پذیرد.

ویژگی های هر کدام از این لوله ها می تواند نیازهای پروژه شما را به نحوی مرتفع سازد. بنابراین در خرید لوله تک لایه به نوع کاربردی که مد نظر دارید دقت کنید و قیمت آن را ملاک خریدتان نگذارید. بعد از انتخاب نوع لوله می توانید برای کاهش قیمت روی فاکتورهایی چون برند مانور دهید.

 • میزان عرضه و تقاضا

پارامتر دیگری که به صورت ویژه بر قیمت لوله تک لایه تاثیر گذار است میزان عرضه و تقاضا برای خرید لوله تک لایه می باشد. طبیعتا نوسان در میزان تقاضا و یا عرضه لوله تک لایه می تواند قیمت این لوله ها را با کاهش یا افزایش روبرو کند. بنابراین قیمت لوله تک لایه به صورت دوره ای بر اساس میزان عرضه و تقاضای آن فصل تعیین خواهد شد.

 • پارامترهای اقتصادی

منظور از پارامترهای اقتصادی پارامترهایی است که گاها می توانند به صورت روزانه بر قیمت لوله تک لایه تاثیر گذار باشند. از جمله این عوامل می توان به نوسان در نرخ ارز و دلار، نوسانات بازار، نوسان در قیمت معاملات بازار بورس کالا، رخدادهای سیاسی، نرخ تورم جهانی و داخلی، نوسانات قیمت نفت و نوسان در قیمت سوخت و انرژی اشاره کرد. طبیعتا نوسان و تغییر در هر کدام از این پارامترها می تواند قیمت روز لوله تک لایه را دستخوش تغییر نماید. به همین دلیل است که برای اطلاع از قیمت روز لوله تک لایه باید با مراکز فروش تماس حاصل نمایید.

با توجه به عواملی که در این مطلب بدان ها اشاره شد می توان گفت که لوله تک لایه لوله ای با قیمت اقتصادی می باشد که قیمت آن تحت تاثیر فاکتورهای مختلف تغییر می یابد. چنانچه قصد دارید لوله تک لایه را با اقتصادی ترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت خریداری کنید کافی ست با کارشناسان لوله بازار تماس حاصل نمایید تا در مورد قیمت و شرایط خرید لوله تک لایه از این مجموعه اطلاعات لازم را کسب کنید.

مزایای استفاده از لوله تک لایه

استفاده از لوله تک لایه اگر مزیت های فراوانی با خود به همراه نداشت تا این حد خریداران مشتاق برای خرید لوله تک لایه و به کار بردن آن در سیستم لوله کشی ساختمان نداشتند. اما این مزایا چیست؟ دلیل این حجم از تقاضا برای خرید لوله تک لایه چه ویژگی هایی در این لوله ها می تواند باشد؟ در این بخش با ما همراه شوید تا این ویژگی ها و مزیت ها را با هم بررسی کنیم.

طول عمر بالای لوله تک لایه همان چیزی ست که اغلب یازندگان به دنبال آن هستند. خرابی های مداوم و نیاز به تعمیرات و تعویض سیستم های لوله کشی نه تنها از لحاظ مالی آسیب زیادی به صاحبان ساختمان می زند بلکه از نظر روانی و روحی نیز فشار زیادی به افراد وارد می کند. طبیعتا هیچ فردی حوصله و توان تحمل کردن خرابی های مداوم سیستم لوله کشی را نخواهد داشت. بنابراین سازندگان از لوله تک لایه استفاده می کنند چرا که از دوام و طول عمر بالای آن ها اطمینان خاطر دارند. این لوله ها اگر شیوه نگهداری درستی داشته باشند می توانند تا ۵۰ سال دوام آورند

انواع لوله تک لایه قادر به تحمل بازه دمایی وسیعی می باشد. این بازه دمایی از منفی ۲۰ تا مثبت ۹۵ درجه سانتیگراد می باشد.

لازم به ذکر است که نور از لوله تک لایه عبور نمی کند بنابراین کیفیت سیالاتی که درون لوله ها در جریان است تحت تاثیر نور دستخوش تغییر نخواهد شد.

لوله های تک لایه از آنجایی که دارای سطح داخلی صیقلی و صافی می باشند امکان رسوب بستن مواد معدنی و گرفتگی لوله در آن ها به صفر خواهد رسید. این نکته مزیت دیگری هم دارد و آن بر هم زدن شرایط برای رشد جلبک درون لوله ها می باشد. بنابراین کیفیت و سلامت آب در بالاترین سطح خود حفظ خواهد شد.

لوله تک لایه به هیچ عنوان صدای عبور آب را از درون به بیرون انتشار نمی دهد چرا که عایق مناسبی برای صدا می باشد. این لوله ها همچنین برای گرما نیز عایق خوبی هستند بنابراین جلوی هدر رفت گرمای آب گرم را خواهند گرفت.

چالش عمیق و بزرگی که لوله های فلزی با آن دست به گریبان بودند زنگ زدگی و خوردگی لوله ها بود. این چالش در مورد لوله های تک لایه از میان برداشته شده است چرا که این لوله ها به هیچ عنوان دچار خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شوند.

اگر قصد استفاده از لوله تک لایه در سیستم لوله کشی را دارید می توانید از بابت سرعت عمل در نصب و اجرای سیستم لوله کشی خیالی آسوده داشته باشید چرا که این لوله ها به سادگی و به سرعت نصب می شوند.

قابل بازیافت بودن لوله تک لایه موجب شده بخش زیادی از دغدغه های حامیان محیط زیست برطرف گردد. این لوله ها آسیبی برای سلامت محیط زیست ایجاد نمی کنند و ضایعات آن ها در طبیعت به حداقل خود رسیده است.

بهره مندی از قیمت اقتصادی موجب شده تا طرفداران و خریداران لوله تک لایه روز به روز افزایش پیدا کنند و سطح فروش لوله تک لایه با نرخ صعودی مواجه شود.

نکته مهمی که در مورد لوله تک لایه وجود دارد این است که این لوله ها در برابر انواع لوله های دیگر وزن سبکی دارند بنابراین استفاده از آن ها در سازه موجب بالا رفتن ایمنی سازه خواهد شد. کاهش بار مرده ساختمان در اثر تعویض لوله های فلزی سنگین با لوله های تک لایه سبک وزن می تواند ساختمان را در برابر لرزش مقاوم سازد. بنابراین از مزیت های استفاده لوله تک لایه می توان به مقاوم سازی و ایمن سازی ساختمان ها اشاره کرد.

تمامی این مزایا دست به دست هم داده اند تا سازندگان ساختمان ها برای خرید لوله تک لایه مشتاق تر شوند. هر چند که نمی توان از ضعف های لوله تک لایه نیز چشم پوشی کرد. این لوله ها کمی در برابر ضربه و شکستگی ممکن است از خود ضعف نشان دهند و در اثر حرارت بالا دچار انبساط طولی شوند. با این حال مزیت های خرید لوله تک لایه به قدری زیاد است که بی شک نقطه ضعف های آن را به شکلی قوی پوشش می دهد. با این حال توجه داشته باشید که لوله های تک لایه کمی در برابر دمای بالا از خود نقطه ضعف نشان می دهند بنابراین توصیه می شود که برای لوله کشی های آب داغ از آن ها استفاده نشود. این لوله ها در اثر دمای بالا ممکن است با انبساط بالایی مواجه شوند و تغییر شکل دهند بنابراین تنها محدودیت آن ها استفاده به عنوان لوله های آب گرم می باشد.

مزایای خرید اینترنتی لوله تک لایه

با توجه به مزیت هایی که از لوله تک لایه گفته شد می توان گفت که این لوله ها یکی از ایمن ترین و سالم ترین لوله هایی هستند که می توان برای انتقال آب آشامیدنی با کمترین درجه از افت کیفیت استفاده نمود. این لوله ها هی تغییری در کیفیت، بو و مزه آب آشامیدنی ایجاد نمی کنند و می توانند انتخابی عالی برای سیستم های لوله کشی ساختمان ها باشند. این روزها هم که بازار ساخت و سازهای ساختمانی بسیار داغ است بنابراین می توان با خرید لوله تک لایه و استفاده از آن در سیستم لوله کشی ساختمان بخش زیادی از معضلات و چالش های عمده ساختمان ها که نشتی و خوردگی لوله ها می باشد را حل نمود. این لوله ها دارای دوام و عمر بالایی هستند و وزن سبکی هم دارند بنابراین در ایمن سازی ساختمان نقش مهمی ایفا می کنند. عدم پوسیدگی و خوردگی این لوله ها در مواجهه با عناصر آسیب رسان می تواند یکی از دلایل کاربرد گسترده آن ها در صنعت ساختمان سازی، کشاورزی و پتروشیمی و پزشکی باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی لوله تک لایه بخش زیادی از معضلات صنعت خود را که نشتی و خرابی سیستم های لوله کشی می باشد از پیش رو بردارید.

لوله بازار با سابقه درخشان در فروش انواع لوله ها از جمله لوله تک لایه، بهترین و با کیفیت ترین انواع لوله تک لایه را در برندهای معتبر و با قیمت اقتصادی به شما عزیزان عرضه نموده است. خرید اینترنتی لوله تک لایه می تواند شما را از قیمت های اقتصادی این مجموعه بهره مند سازد. فعالیت های این مجموعه در قلب بازار شکل می گیرد و به همین دلیل قیمت های ارائه شده توسط آن از قیمت بازار و سایر فروشگاه ها بسیار اقتصادی تر می باشد.

زمانبندی ارسال در مجموعه لوله بازار بسیار دقیق می باشد بنابراین بعد از سفارش اینترنتی لوله تک لایه، محصول مورد نظر در طی چند روز کاری و در سریع ترین زمان ممکن به دست تان خواهد رسید. ارسال لوله ها با ایمن ترین شیوه های حمل و نقل صورت می گیرد بنابراین در طی فرآیند ارسال هیچ آسیبی متوجه محصولات نخواهد شد. از طرفی شما با خرید اینترنتی لوله تک لایه از لوله بازار می توانید ضمانت اصالت کالا را دریافت کنید و از گارانتی هفت روزه محصول بهره مند شوید. مهم تر از همه ی این ها می توانید با کارشناسان مجموعه لوله بازار ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره های رایگان و حرفه ای کارشناسان در راستای خرید بهترین لوله تک لایه متناسب با نیازهای پروژه و بودجه ای که در اختیار دارید استفاده کنید. ما در این مجموعه تمام توان و تلاش خود را بر این گذاشته ایم تا با ارائه محصولات با کیفیت و درجه یک گامی مثبت در راستای بهینه سازی سطح کیفی تولیدات داخلی و بالا بردن پرچم محصولات داخلی در عرصه های جهانی برداشته باشیم. اگر قصد خرید لوله تک لایه از لوله بازار را دارید همین حالا با شماره تماس های قرار داده شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *