مقاله

لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه چیست

لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه

یکی از انواع لوله هایی که می تواند برای مصرف کنند بسیار کاربردی باشد، لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه  است. این نوع لوله ها با قیمتی مناسب عرضه می شوند و شما می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. در این مقاله می خواهیم شما را با لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت جی اس آی با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

این نوع لوله ها در برای سیستم آبرسانی آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی و حمام بسیار مناسب هستند. در واقع شاید بسیاری از مواقع زمان زیادی را صرف کرده باشید تا بتوانید برای این بخش های خانه یک لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه خوب پیدا کنید، اما این اتفاق نیافتاده است. 

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت تهران اتصالات با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

درباره لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه

نام دیگر لوله پلی اتلین مشبک شده PEX است که مخفف cross linked polyethylene است. در واقع PE نماد لوله پلی اتلین و X هم به عنوان نماد برای cross linked است.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت ایزی پایپ با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

در واقع باید اشاره داشته باشیم که cross نماد عرض است که واحد اندازه گیری در ریاضی X است. در واقع این لوله ها نوعی لوله های پلاستیکی اند که ساخت آن ها به صورت پلی اتلین سخت شده با چگالی بالا است. این لوله ها می توانند برای انتقال آب در کف خانه بسیار مناسب باشند. مثلا در بکار گیری رادیاتور و یا شوفاژ برای تامین آب آشپزخانه که بسیار کاربردی مناسب است.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت پلی گستر سمنان با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

ویژگی های لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در چیست؟

همانطور که می دانید این لوله ها بهترین نوع لوله برای آبرسانی است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این لوله طرفدار داشتن آن ها در میان بازار های جهانی است. 

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت سوپر پایپ با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

ویژگی های خوب لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه به شرح زیر است:

 • اولین و مهم ترین ویژگی های لوله پلی اتلین، وزن آن ها است که با مواد تشکیل دهنده ی آن ها این قابلیت را ایجاد می کند.
 • این نوع لوله ها با وزن بسیار مناسبی حمل می شود.
 • مواد تشکیل دهنده ی آن ها بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.
 • موادی که در ساخت لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه دست داشته است، از جنس بسیار خوبی بوده است، تا بتواند در برابر اسید مقاومت خود را نشان دهد. مواد استفاده شده در این لوله ها کربن است.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لاوین پلاست با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

کاربرد لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در چیست؟

همانطور که گفته شد؛ در این لوله ها از پلی اتلین سخت استفاده شده است که دارای جرم و چگالی بالایی است. همین موضوع باعث به وجود آمدن کاربرد های بسیار خوب و مناسب آن شده است.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت سوپر درین با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

 • استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه باعث می شود که بتوان در آبرسانی یا اتصالات گاز رسانی به خوبی استفاده شود. همانطورکه گفته شد در هدایت آب در کف ساختمان ها برای رادیاتور و یا شوفاژ بسیار مناسب است.
 • استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در آشپزخانه هم بسیار خوب و مناسب است. حتی از آن می توان در حمام و سرویس بهداشتی هم استفاده کرد.
 • استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه باعث می شود که بتوانیم در مصرف آب صرفه جویی کنیم
 • استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در فاضلاب و صنایع پتروشیمی هم بسیار مناسب است.
 • استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در کشاورزی و آبیاری هم مرسوم است.
 • لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در کابل های  مخابراتی و فیبر نوری هم می تواند مناسب باشد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت یزد پلیمر با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

مشخصات  لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه برای استفاده در چیست؟

 این نوع لوله ها با ویژیگی ها و مشخصاتی که دارند می توانند باعث تفاوت آنان با دیگر لوله ها باشند. از جمله مهم ترین مشخصاتی که این لوله دارد این است که به صورت لایه به کار برده شده است. که در ساخت آن از جنس الیاف پلی اتلین استفاده کرده اند تا بتواند در برابر انواع ضربه ها و پارگی ها مقاومت داشته باشد. استفاده از این لوله ها به دلیل مقاومت در برابر حرارت توصیه می شود.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله گستر گلپایگان با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه در چیست؟

 • استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه به عنوان یک لوله مدرن، که دارای مواد اولیه بسیار ارزانی، نسبت به لوله های مسی و فلزی است بسیار مناسب است.
 • کربن در لوله های مشبک رسوب نمی کند و می تواند بسیار مناسب باشد.
 • لوله های PEX در برابر اسید مقاومت بسیار خوبی دارند.

چرا می توانیم از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه با کیفیت های متفاوتی ارائه می شود که بر اساس نیاز می توانید نمونه ی مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در خرید هر چیزی دارای اهمیت است، کیفیت است. بر اساس نیاز خود و بودجه ای که دارید باید بتوانید بهترین کیفیت را خریداری کنید. در این مقاله سعی شد درباره ویژگی ها و کیفیت لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه صحبت کنیم.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت نانو پلیمر یاس با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

همانطور که می دانید کیفیت ارائه شده در این لوله ها بسیار خوب و مناسب در هر شرایطی است. به صورتی که اگر بخواهید از لوله های دیگر در آبرسانی منازل استفاده کنید در آینده ای نچندان دور با مشکلات بسیار همراه خواهید شد. اما این لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه کاربری که دارد در آبرسانی است، این کاربری شما را مجاب می کند که برای آبرسانی از آن استفاده کنید.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت لوله پی وی سی با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

موضوعی که می تواند بر کیفیت این لوله ها تاثیر بگذارد، استفاده از مواد بسیار مرغوبی است که در آن ها به کار رفته است. در مطالب فوق اشاره کردیم به حمل آسان و وزن خوب لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه که بسیار مناسب است.

سخن آخر

موضوع دیگری که می تواند ما را برای خرید لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه مجاب کند، فرمول هایی در نوع ساخت آن است که باعث می شود کیفیت لوله به بهترین شکل ممکن ارائه گردد.

برای خرید آسان و اطلاع از قیمت سپینود پولیکا یزد با کارشناسان لوله بازار در تماس باشید.

از نظر قیمت و انتخاب برای خرید استفاده از لوله پلی اتیلن مشبک تک لایه می تواند بسیار مناسب باشد. نیازی به نگرانی از این بابت هم نیست زیرا با نازلترین و بهترین قیمت ها در بازار ارائه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *